Жирона — Бетіс — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-31 19:17 31 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і ... Жирона — Бетіс — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

31 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і Бетіс (Севілья).

Жирона - Бетис - 3:2. Чемпионат Испании, 30-й тур. Обзор матча, статистикаЖирона - Бетис - 3:2. Чемпионат Испании, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 30-й тур

Жирона (Іспанія) — Бетіс (Севілья) — 3:2 (1:1)
Голи: Довбик (36), Довбик (65), Стуані (90+2) — Willian José (45+4), Willian José (76)

Попередження: Іско (31), Іван Мартін (41), C. Riad (45+1), Авіла (83), П. Торре (89), Еррера (90+5), Пабло Форнальс (90+6)

Огляд матчу Жирона — Бетіс:

У захопливому матчі Ла Ліги між «Жироною» та «Реал Бетісом» на «Естаді Муніципаль де Монтіліві» на вболівальників чекали американські гірки емоцій: рахунок у перерві 1:1 і підсумковий рахунок 3:2 на користь «Жирони». Перший тайм розпочався з агресивної гри обох команд, внаслідок чого було видано кілька жовтих карток. Іско з «Реал Бетіса» отримав жовту картку на 31-й хвилині, а І. Мартін із «Жирони» — на 41-й хвилині. Глухий кут було перервано на 36-й хвилині, коли у ворота «Жирони» було призначено пенальті, який майстерно реалізував А. Довбик.

Однак перед самою перервою «Реал Бетісу» вдалося зрівняти рахунок завдяки голу Вілліана Хосе. У другому таймі обидві команди провели більше замін, причому «Реал Бетіс» зробив три заміни на самому початку. Жирона" повернула собі лідерство на 65-й хвилині завдяки голу А. Довбика. «Реал Бетіс» відбився і знову забив на 76-й хвилині завдяки голу Вілліана Хосе. На останніх хвилинах гри «Жирона» проявила рішучість і зуміла забити переможний гол на 90-й хвилині зусиллями К. Стуані. Загалом це був захопливий матч, сповнений голів, жовтих карток і стратегічних замін з боку обох команд. Зрештою, стійкість «Жирони» принесла свої плоди, і вони здобули перемогу на домашньому стадіоні «Естаді Муніципаль де Монтіліві».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетіко — Жирона, Бетіс — Сельта.