Сассуоло — Удінезе — 1:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-01 17:52 1 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) та ... Сассуоло — Удінезе — 1:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) та Удінезе (Італія).

Сассуоло - Удинезе - 1:1. Чемпионат Италии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаСассуоло - Удинезе - 1:1. Чемпионат Италии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 30-й тур

Сассуоло (Італія) — Удінезе (Італія) — 1:1 (1:1)
Голи: Дефрель (41) — F. Thauvin (44)

Предупредження: L. Lucca (16), Дж. Біжол (25), Дойг (40)

Огляд матчу Сассуоло — Удінезе:

Сассуоло і Удінезе зіграли внічию 1:1 у матчі Серії А на стадіоні MAPEI — Città del Tricolore. У першій половині зустрічі рахунок був рівним — 1:1, і обидві команди наполегливо боролися за перемогу. У першому таймі було кілька напружених моментів, кілька жовтих карток отримали гравці обох команд. Л. Лукка та Ж. Бійол з «Удінезе» отримали вилучення, а гравець «Сассуоло» Ж. Дойг також потрапив до суддівського блокнота. На 41-й хвилині «Сассуоло» вийшов уперед, коли Ж. Дефрель ударом головою вразив ворота суперника.

Однак «Удінезе» швидко відповів, і Ф. Товен зрівняв рахунок лише за три хвилини, завдяки чому команди пішли на перерву в рівних складах. У другому таймі відбулися деякі кадрові зміни: обидві команди зробили заміни, щоб спробувати знайти переможний гол. Сассуоло випустив на поле У. Рачича і Н. Байрамі, а Удінезе — С. Ловрича, О. Заррагу, І. Успіха і К. Ехізібуе. Незважаючи на кілька запізнілих моментів з обох сторін, матч закінчився внічию 1:1, і жодна з команд не змогла забити переможний гол. Тепер обидві команди з нетерпінням чекають наступних матчів, щоб продовжити своє просування турнірною таблицею Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Салернітана — Сассуоло, Удінезе — Інтер.