Кальярі — Верона — 1:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-01 17:58 1 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) і ... Кальярі — Верона — 1:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) і Верона (Італія).

Кальяри - Верона - 1:1. Чемпионат Италии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаКальяри - Верона - 1:1. Чемпионат Италии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 30-й тур

Кальярі (Італія) — Верона (Італія) — 1:1 (0:1)
Голи: Ібрагім Сулемана (74) — Бонаццолі (30)

Предупредження: Дуда (27)

Огляд матчу Кальярі — Верона:

У довгоочікуваному матчі Серії А між «Кальярі» і «Вероною» на стадіоні Unipol Domus на вболівальників чекала напружена і захоплива гра, що завершилася внічию 1:1. У першому таймі «Верона» повела в рахунку завдяки голу Ф. Бонаццолі на 30-й хвилині, забезпечивши собі перевагу 1:0 у перерві. Однак у другому таймі «Кальярі» відбився і зумів зрівняти рахунок завдяки голу І. Сулемана на 74-й хвилині. Матч не обійшовся без драми, зокрема без жовтої картки для гравця «Верони» О. Дуди на 27-й хвилині. «Верона» думала, що подвоїла свою перевагу, забивши гол Д. Лазовича на 49-й хвилині, але його було скасовано через офсайд.

Протягом усього матчу обидві команди проводили стратегічні заміни: «Кальярі» випустив на поле Е. Шомуродова, Н. Візуродова. Шомуродова, Н. Віолу, А. Макумбу, М. Праті, Н. Нандеса, Г. Орістаніо та А. Дейолу, а «Верона» — С. Мітровіча, Д. Лазовіча, Т. Суслова, Т. Носліна та К. Свідерського. Під кінець матчу напруга в грі зросла, коли на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Верони» Г. Маньяні. Попри те, що обидві команди прагнули забити переможний гол на останніх хвилинах, рахунок так і залишився рівним — 1:1 до фінального свистка. Нічия дозволила і «Кальярі», і «Вероні» заробити по очку в турнірній таблиці Серії А, зберігши надії на продовження сезону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кальярі — Аталанта, Верона — Дженоа.