Лечче — Рома — 0:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-01 20:56 1 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і ... Лечче — Рома — 0:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і Рома (Рим).

Лечче - Рома - 0:0. Чемпионат Италии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаЛечче - Рома - 0:0. Чемпионат Италии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 30-й тур

Лечче (Італія) — Рома (Рим) — 0:0 (0:0)

Попередження: Еван Ндіка (11), R. Piccoli (38), Федеріко Баширотто (45), Ю. Рамадані (81), Крістанте (84)

Огляд матчу Лечче — Рома:

У напруженому матчі Серії А між «Лечче» і «Ромою» обидві команди так і не змогли забити, в результаті чого була зафіксована безгольова нічия. Матч проходив на стадіоні Етторе Джардіньєро — Віа дель Маре, і вболівальники з нетерпінням чекали захопливого поєдинку. У першому таймі обидві команди створювали можливості, але жодна з них не змогла їх реалізувати. Жовті картки отримали гравці «Лечче» Р. Пікколі та Ф. Баскіротто, а Е. Ндічка з «Роми» також потрапив до суддівської книги. Незадовго до свистка на перерву Ндічка був замінений на Д. Хейсена, що стало тактичним ходом менеджера «Роми». Другий тайм тривав у тому ж ключі, обидві команди намагалися вийти з глухого кута.

«Лечче» зробив дві заміни, випустивши П. Альмквіста і Н. Сансоне замість Л. Банди і Пікколі відповідно. AS Roma також зробив кілька замін: Е. Бове і Н. Залевскі вийшли замість Х. Ауара і С. Ель-Шаараві. Коли матч вступив у завершальну стадію, обидві команди прагнули до переможного голу. Гравець «Лечче» Ю. Рамадані отримав жовту картку, а «Рома» зробила ще три заміни, випустивши Р. Карсдорпа, Т. Балльовскі. Карсдорпа, Т. Балданці та З. Челіка замість Б. Крістанте, П. Дибали та себе відповідно. Незважаючи на заміни та пізній драматизм, жодна з команд не змогла знайти переломний момент, і матч завершився в глухому куті. Обидва менеджери витягли позитивні моменти з оборонної гри, але сподіватимуться на більше атакувальне чуття в майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мілан — Лечче, Рома — Лаціо.