Інтер — Емполі — 2:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-01 23:40 1 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і ... Інтер — Емполі — 2:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Емполі (Італія).

Интер - Эмполи - 2:0. Чемпионат Италии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаИнтер - Эмполи - 2:0. Чемпионат Италии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 30-й тур

Інтер (Мілан) — Емполі (Італія) — 2:0 (1:0)
Голи: Дімарко (5), А. Санчес (81)

Предупредження: Н. Камб’ягі (66), Л. Какаче (89)

Огляд матчу Інтер — Емполі:

«Інтер» здобув упевнену перемогу над «Емполі» в матчі Серії А на «Стадіо Джузеппе Меацца» з рахунком 1:0 у перерві та 2:0 в основний час. Перший гол у матчі відбувся вже на 5-й хвилині, коли гравець «Інтера» Ф. Дімарко знайшов крапку в сітці воріт, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Попри кілька спроб з обох сторін, до перерви рахунок так і не змінився. У другому таймі у складі обох команд відбулися численні заміни. На 69-й хвилині «Інтер» ввів у гру Х. Калханоглу і Карлоса Аугусто, а «Емполі» провів першу заміну: Г. Пеццелла замінив Л. Какаче.

Ці тактичні зміни не одразу вплинули на рахунок, оскільки обидві команди намагалися вийти з глухого кута. Однак на 81-й хвилині «Інтер» збільшив свою перевагу за рахунок голу А. Санчеса, забезпечивши перемогу господарям поля. У спробі переломити ситуацію «Емполі» здійснив нові заміни: Е. Г’ясі та М. Н’янг вийшли замість М. Канчельєрі та М. Дестро відповідно. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь «Інтера», а «Емполі» так і не зміг пробити оборону суперника. Незважаючи на всі зусилля, «Емполі» не зміг відігратися і залишився з порожніми руками. Загалом, це був гарний виступ «Інтера», який зумів набрати всі три очки і зберегти свою позицію в таблиці Серії А. Емполі необхідно перегрупуватися і попрацювати над тактикою перед наступним матчем, щоб оговтатися від поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Удінезе — Інтер, Емполі — Торіно.