Ноттінгем Форест — Фулгем — 3:1. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-02 23:26 2 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) ... Ноттінгем Форест — Фулгем — 3:1. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) і Фулгем (Англія).

Ноттингем Форест - Фулхэм - 3:1. Чемпионат Англии, 31-й тур. Обзор матча, статистикаНоттингем Форест - Фулхэм - 3:1. Чемпионат Англии, 31-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 31-й тур

Ноттінгем Форест (Англія) — Фулхем (Англія) — 3:1 (3:0)
Голи: Гадсон-Одої (9), Вуд (19), Гіббс-Вайт (45+3) — Т. Адарабіойо (49)

Предупредження: Matt Turner (64)

Огляд матчу Ноттінгем Форест — Фулгем:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги «Ноттінгем Форест» зустрівся з «Фулхемом» на стадіоні «Сіті Граунд». У першій половині гри «Ноттінгем Форест» домінував, і в перерві рахунок був 3:0 на їхню користь. Матч розпочався з раннього голу гравця «Ноттінгем Форест» К. Хадсона-Одої на 9-й хвилині, який дозволив його команді вийти вперед.

За ним пішов ще один гол К. Вуда на 19-й хвилині, збільшивши перевагу «Ноттінгем Форест». Фулгем спробував відігратися, зробивши три заміни на 33-й хвилині: замість Т. Керні, А. Траоре і Вілліана вийшли С. Лукіч, А. Івобі і Х. Вілсон. Незадовго до кінця першого тайму Ноттінгем Форест забив ще раз, коли М. Фулхем вийшов уперед у другому таймі, і на 49-й хвилині Т. Адарабіойо забив гол, вивівши свою команду вперед. На 64-й хвилині «Ноттінгем Форест» отримав жовту картку: М. Тернер був вилучений з поля. У другому таймі обидві команди зробили кілька замін, намагаючись змінити темп гри. Так, на 69-й хвилині замість К. Хадсона-Одої у складі «Ноттінгем Форест» з’явився Д. Орігі, а на 71-й хвилині замість Х. Ріда і Б. Де Кордова-Ріда у складі «Фулхема» вийшли Ж. Палхінья та А. Перейра. Підсумковий рахунок матчу зрештою виявився 3:1 на користь «Ноттінгем Форест», а раннє відставання «Фулхема» виявилося надто великим, щоб його подолати. Незважаючи на всі зусилля, «Фулхем» так і не зміг здобути перемогу у відповідь. Загалом це був захопливий матч між «Ноттінгем Форест» і «Фулхемом», який продемонстрував конкурентну природу Прем’єр-ліги. Обидві команди демонстрували майстерність і рішучість протягом усієї гри, що зробило її захопливим видовищем для вболівальників, які зібралися на стадіоні «Сіті Граунд».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тоттенгем — Ноттінгем Форест, Фулгем — Ньюкасл.