Бернлі — Вулверхемптон — 1:1. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-02 23:41 2 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і ... Бернлі — Вулверхемптон — 1:1. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і Вулверхемптон (Англія).

Бернли - Вулверхэмптон - 1:1. Чемпионат Англии, 31-й тур. Обзор матча, статистикаБернли - Вулверхэмптон - 1:1. Чемпионат Англии, 31-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 31-й тур

Бернлі (Англія) — Вулверхемптон (Англія) — 1:1 (1:1)
Голи: J. Bruun Larsen (37) — Р. Айт Нурі (45+3)

Попередження: Нельсон Семедо (54), Гомеш (90+4)

Огляд матчу Бернлі — Вулверхемптон:

У запеклій боротьбі на «Турф Мур» «Бернлі» і «Вулвз» зіграли внічию 1:1 у матчі Прем’єр-ліги. У першому таймі обидві команди обмінялися ударами одна з одною, внаслідок чого в перерві рахунок став 1:1. Рахунок відкрився на 37-й хвилині, коли гравець «Бернлі» Й. Бруун Ларсен знайшов м’яч у сітці воріт і вивів свою команду вперед. Однак «Вовки» відповіли незадовго до свистка на перерву, коли Р. Аіт-Нурі вдалим ударом зрівняв рахунок. Другий тайм пройшов у напруженій боротьбі, а на 54-й хвилині жовту картку отримав гравець «Вовків» Н. Семедо. У пошуках вирішального гола обидві команди провели стратегічні заміни.

На 68-й хвилині «вовки» випустили Х. Буено, а на 73-й хвилині Бернлі замінив Брууна Ларсена на Х. Родрігеса. У міру того як час минав, «вовки» продовжували йти вперед, роблячи додаткові заміни, щоб освіжити свою атаку. Л. Чівоме вийшов замість М. Куньї на 76-й хвилині, а П. Сарабія замінив Б. Траоре на 83-й хвилині. «Бернлі» також вніс зміни до свого складу: Л. Фостер вийшов замість Б. Мануеля Хеділазіо на 86-й хвилині. Матч так і закінчився в глухому куті: на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «вовків» Дж. Гомеш. Обидві команди проявили стійкість і рішучість упродовж усього матчу, але зрештою їм довелося задовольнятися загальними очками. Нічия, безсумнівно, залишить обидві команди голодними до перемог у наступному матчі Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Евертон — Бернлі, Вулверхемптон — Вест Гем.