Ліверпуль — Шеффілд Юнайтед — 3:1. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-04 23:29 4 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і ... Ліверпуль — Шеффілд Юнайтед — 3:1. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

4 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Шеффілд Юнайтед (Англія).

Ливерпуль - Шеффилд Юнайтед - 3:1. Чемпионат Англии, 31-й тур. Обзор матча, статистикаЛиверпуль - Шеффилд Юнайтед - 3:1. Чемпионат Англии, 31-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 31-й тур

Ліверпуль (Англія) — Шеффілд Юнайтед (Англія) — 3:1 (1:0)
Голи: Nunez Darwin (17), Алексіс Мак Аллістер (76), Гакпо (90) — C. Бредлі (58)

Попередження: O. McBurnie (87)

Огляд матчу Ліверпуль — Шеффілд Юнайтед:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Анфілді» «Ліверпуль» здобув перемогу над «Шеффілд Юнайтед» із рахунком 3:1. У першому таймі «Ліверпуль» вийшов уперед завдяки голу Д. Нуньєса на 17-й хвилині, і на перерву пішли з рахунком 1:0. Другий тайм приніс більше подій, бо «Шеффілд Юнайтед», на жаль, забив власний гол, який на 58-й хвилині записав на свій рахунок К. Бредлі, збільшивши перевагу «Ліверпуля». У матчі стався шквал замін: на 60-й хвилині «Ліверпуль» випустив на поле М. Салаха та Р. Грейвенберча, а у складі «Шеффілд Юнайтед» з’явилися Г. Гамер, Б. Бреретон Діас та Дж. Макеті.

«Ліверпуль» продовжував домінувати, і на 76-й хвилині А. Мак Аллістер забив гол, ще більше зміцнивши свою перевагу. Шеффілд Юнайтед" намагався повернутися в гру, але оборона «Ліверпуля» трималася стійко. Однак «Шеффілд Юнайтед» все ж вдалося уникнути поразки завдяки пізньому голу К. Гакпо на 90-й хвилині. Матч закінчився перемогою «Ліверпуля» з підсумковим рахунком 3:1. Це була напружена боротьба між двома командами, але клінічна гра «Ліверпуля» стала вирішальним фактором цього дня. Завдяки цій перемозі «Ліверпуль» зберіг свою позицію в турнірній таблиці Прем’єр-ліги, а «Шеффілд Юнайтед» буде прагнути відігратися після цієї поразки в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Ліверпуль, Шеффілд Юнайтед — Челсі.