Евертон — Бернлі — 1:0. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-06 18:56 6 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і ... Евертон — Бернлі — 1:0. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

6 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і Бернлі (Англія).

Эвертон - Бернли - 1:0. Чемпионат Англии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаЭвертон - Бернли - 1:0. Чемпионат Англии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 32-й тур

Евертон (Ліверпуль) — Бернлі (Англія) — 1:0 (1:0)
Голи: Д. Калверт-Левін (45+2)

Попередження: Ю. Тарковскі (34), Андре Гомес (45)

Огляд матчу Евертон — Бернлі:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на «Гудісон Парк» «Евертон» зігрався з «Бернлі» в напруженій боротьбі, яка завершилася перемогою господарів із рахунком 1:0. У першому таймі «Евертон» вийшов уперед ще до свистка на перерву: Домінік Калверт-Льюїн вразив ворота суперника, забезпечивши своїй команді перевагу в рахунку 1:0. Гол був забитий після серії гольових моментів обох команд, але саме Калверт-Льюїн скористався своїм шансом і вивів «Евертон» уперед. У другій половині зустрічі «Бернлі» намагався зрівняти рахунок, але зіткнувся з труднощами.

Надії «Бернлі» похитнулися, коли на 67-й хвилині після червоної картки, показаної Д. О’Ши, вони залишилися вдесятьох, що поставило їх у невигідне становище до кінця матчу. В останні хвилини гри обидві команди здійснили кілька замін: «Евертон» ввів у гру досвідчених гравців, таких як Ешлі Янг і Бето, щоб зміцнити свою перевагу, а «Бернлі» спробував струсити гру свіжими силами, щоб спробувати переламати хід матчу. У підсумку «Евертон» утримав перевагу 1:0, завоювавши три очки вдома і порадувавши своїх уболівальників важкою перемогою. Матч став свідченням духу суперництва обох команд, але саме «Евертон» здобув перемогу цього дня.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Челсі — Евертон, Бернлі — Брайтон.