Ман.Юнайтед — Ліверпуль — 2:2. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-07 19:29 7 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і ... Ман.Юнайтед — Ліверпуль — 2:2. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

7 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Ліверпуль (Англія).

Ман.Юнайтед - Ливерпуль - 2:2. Чемпионат Англии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Юнайтед - Ливерпуль - 2:2. Чемпионат Англии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 32-й тур

Ман.Юнайтед (Англія) — Ліверпуль (Англія) — 2:2 (0:1)
Голи: Bruno Fernandes (50), K. Mainoo (67) — Діас (23), Мохамед Салах (84)

Попередження: C. Бредлі (7), W. Kambwala (74), André Onana (80), К. Джонс (89), Маунт (90+3), Антоній (90+4), Casemiro (90+7)

Огляд матчу Ман.Юнайтед — Ліверпуль:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги між «Манчестер Юнайтед» і «Ліверпулем» на «Олд Траффорд» на вболівальників чекала захоплива і напружена гра, що завершилася внічию 2:2. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Ліверпуля», але в другому таймі «Манчестер Юнайтед» вдалося врятувати очко. Перший значущий момент матчу стався на 7-й хвилині, коли гравець «Ліверпуля» К. Бредлі отримав жовту картку за грубий виклик. Це задало тон фізичному та запеклому поєдинку між двома історичними суперниками. На 23-й хвилині «Ліверпуль» вийшов уперед завдяки голу Л. Діаса, на радість своїх уболівальників. У другому таймі «Манчестер Юнайтед» вийшов уперед, і на 50-й хвилині Б. Фернандеш зрівняв рахунок. Фернандеш зрівняв рахунок. Ініціатива була на боці «Юнайтед», і вони продовжували йти вперед. На 67-й хвилині К. Майну вдалим ударом вивів «Манчестер Юнайтед» уперед, чим розлютив домашню публіку.

Однак «Ліверпуль» відбився і на 84-й хвилині було призначено пенальті, який майстерно реалізував М. Салах, знову зрівнявши рахунок. Обидві команди мали можливості вирвати перемогу, але в підсумку матч завершився захопливою нічиєю з рахунком 2:2. Протягом усього матчу обидві команди провели кілька замін: менеджери намагалися освіжити склади і внести тактичні зміни. Такі гравці, як Дж. Гомес, Д. Собослаї та Д. Нуньєс, були замінені у складі «Ліверпуля», а Антоні, С. Амрабат і М. Маунт — у складі «Манчестер Юнайтед». Матч не обійшовся без суперечок, оскільки жовті картки за різні порушення отримали гравці обох команд. Судді довелося докласти чимало зусиль, щоб впоратися з фізичним навантаженням та інтенсивністю гри, але в підсумку обом командам довелося задовольнятися загальними очками. Загалом це була захоплива та цікава зустріч двох найбільших клубів англійського футболу. Нічия зберігає за «Манчестер Юнайтед» і «Ліверпулем» право на титул чемпіона Прем’єр-ліги, і вболівальники з нетерпінням чекатимуть наступної глави в цьому легендарному протистоянні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Борнмут — Ман.Юнайтед, Ліверпуль — Кр-л Пелас.