Тоттенгем — Ноттінгем Форест — 3:1. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-07 21:58 7 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і ... Тоттенгем — Ноттінгем Форест — 3:1. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

7 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і Ноттінгем Форест (Англія).

Тоттенхэм - Ноттингем Форест - 3:1. Чемпионат Англии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаТоттенхэм - Ноттингем Форест - 3:1. Чемпионат Англии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 32-й тур

Тоттенгем (Лондон) — Ноттінгем Форест (Англія) — 3:1 (1:1)
Голи: Murillo (15), Міккі ван де Вен (53), Педро Порро (58) — Вуд (27)

Попередження: Р. Йейтс (14), Timo Werner (25), Гіббс-Вайт (57), Родріго Бентанкур (60), Вільямс (71)

Огляд матчу Тоттенгем — Ноттінгем Форест:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між «Тоттенгем Готспур» і «Ноттінгем Форест» на стадіоні «Тоттенгем Готспур» господарі поля здобули перемогу з рахунком 3:1. Гра почалася в напруженому темпі, обидві команди прагнули завоювати три очки. На 14-й хвилині гравець «Ноттінгем Форест» Р. Єйтс отримав жовту картку, задавши тон фізичній боротьбі. Уже за хвилину «Тоттенгем» вийшов уперед завдяки голу Мурільо, що дало привід домашній публіці для радості. Однак «Ноттінгем Форест» швидко відповів голом К. Вуда на 27-й хвилині, зрівнявши рахунок у перерві. У другому таймі «Тоттенгем» вийшов уперед, і М. ван де Вен на 53-й хвилині знову вивів свою команду в лідери. На 58-й хвилині господарі поля збільшили свою перевагу завдяки голу П. Порро, на радість уболівальників «шпор».

По ходу гри обидві команди зробили заміни, намагаючись змінити хід матчу. На 68-й хвилині «Ноттінгем Форест» випустив на поле Д. Орігі та Н. Домінгеса, сподіваючись відігратися, але «Тоттенгем» продовжував домінувати в матчі. Незважаючи на кілька пізніх жовтих карток для обох команд, рахунок залишився незмінним, і «Тоттенгем» здобув перемогу та завоював цінні три очки. Матч став свідченням конкурентної природи Прем’єр-ліги: обидві команди демонстрували рішучість і майстерність протягом усіх 90 хвилин. Загалом, це був незабутній матч для вболівальників «Тоттенхема», яким було що святкувати, адже їхня команда здобула перемогу над «Ноттінгем Форест» на очах у рідної публіки. Ця перемога дозволила «Тоттенхему» піднятися в таблиці Прем’єр-ліги та продемонструвати свій потенціал для успішного майбутнього сезону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ньюкасл — Тоттенгем, Ноттінгем Форест — Вулверхемптон.