Ман.Сіті — Лутон Таун — 5:1. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-13 18:56 13 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і ... Ман.Сіті — Лутон Таун — 5:1. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

13 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і Лутон Таун (Англія).

Ман.Сити - Лутон Таун - 5:1. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Сити - Лутон Таун - 5:1. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 33-й тур

Ман.Сіті (Англія) — Лутон Таун (Англія) — 5:1 (1:0)
Голи: D. Хашіока (2), Ковачич (64), Голанд (76), J. Doku (87), Дж. Гвардіол (90+3) — Барклі (81)

Попередження: де Брюйне (43)

Огляд матчу Ман.Сіті — Лутон Таун:

На стадіоні «Етіхад» «Манчестер Сіті» приймав «Лутон» у захопливому матчі Прем’єр-ліги. У першому таймі «Манчестер Сіті» вийшов уперед завдяки голу Д. Хашіокі на 2-й хвилині. Господарі поля продовжували домінувати у грі, коли К. Де Брюйне отримав жовту картку на 43-й хвилині. У другому таймі «Лутон» зробив заміну на 59-й хвилині, випустивши А. Таунсенда замість К. Вудроу. На 64-й хвилині «Манчестер Сіті» збільшив свою перевагу завдяки голу М. Ковачича.

На 76-й хвилині у ворота господарів було призначено пенальті, який успішно реалізував Е. Гааланд. На 81-й хвилині «Лутону» вдалося відігратися завдяки голу Р. Барклі. Барклі. Однак «Манчестер Сіті» швидко відповів голом Дж. Доку на 87-й хвилині. В останні хвилини гри «Лутон» зробив кілька замін, але саме «Манчестер Сіті» домігся свого, забивши гол Ж. Гвардіола на 90-й хвилині. Матч закінчився з рахунком 5:1 на користь «Манчестер Сіті». Незважаючи на всі зусилля «Лутона», вони так і не змогли відігратися в протистоянні з домінуючою грою господарів поля. Вболівальники на стадіоні «Етіхад» стали свідками захопливого футболу від обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тоттенхем — Ман.Сіті, Лутон Таун — Брентфорд.