«Це виглядає жахливо. Про що він взагалі думає?», — вболівальники «Арсеналу» накинулися на Зінченка після домашньої поразки

2024-04-15 11:52 Уболівальники лондонського «Арсеналу» накинулися з критикою на українського захисника команди Олександра Зінченка після вчорашнього домашнього матчу ... «Це виглядає жахливо. Про що він взагалі думає?», — вболівальники «Арсеналу» накинулися на Зінченка після домашньої поразки

Уболівальники лондонського «Арсеналу» накинулися з критикою на українського захисника команди Олександра Зінченка після вчорашнього домашнього матчу чемпіонату Англії з «Астон Віллою» (0:2).

Олександр Зінченко

Найбільше невдоволення фанатів викликала груба позиційна помилка 27-річного футболіста під час організації штучного офсайду: Зінченко розташувався набагато «нижче», ніж його партнери по обороні. Через цю помилку вінгер «Астон Вілли» Леон Бейлі не опинився в офсайді, хоча до голу це не призвело

Ось лише деякі коментарі у твіттері щодо дій Зінченка в цьому епізоді:

«Цей хлопець був тягарем у „Манчестер Сіті“, і він є тягарем тут. У кращому випадку цього середнього рівня лівий захисник. І навіть це щедра оцінка для нього».

«Я не міг повірити своїм очам, коли побачив це».

«Постав Зінченка на передову за Україну, він все одно відступить на 10 ярдів».

«Цікаво, як Артета досі не зрозумів, що Зінні не може грати».

«Чесне слово, це виглядає жахливо. Про що він думає?».

«Втомився від Зінні, якщо чесно».

«Це найгірший гравець, який у нас є. Зінченко ніколи більше не повинен грати за „Арсенал“. Навіть якщо це буде товариський матч».

«Я такого ще ніколи не бачив».

«Це невмілість вищого порядку. Невже він ще хоч раз почне гру в стартовому складі?».

ВІДЕО позиційної помилки Зінченка дивіться в нашому телеграм-каналі

Кращий коментар

auto-aristarh4
Аристарх Павлопольский - Опытный писатель
15.04.2024 12:23
Отличный первый тайм сыграл Арсенал и хорош в нем был Зинченко. Причём как в атаке, так и в обороне. Вот только не забили. Но во втором тайме Арсенал просто встал и АВ заслуженно увезла 3 очка. Вины Зинченко в пропущенных голах нет, хотя во втором тайме он сыграл заметно хуже, чем в первом. Впрочем как и весь Арсенал.