Челсі — Евертон — 6:0. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-16 00:00 15 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і ... Челсі — Евертон — 6:0. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

15 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і Евертон (Ліверпуль).

Челси - Эвертон - 6:0. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистикаЧелси - Эвертон - 6:0. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 33-й тур

Челсі (Лондон) — Евертон (Ліверпуль) — 6:0 (4:0)
Голи: Палмер (13), Палмер (18), Палмер (29), Н. Джексон (44), Палмер (64), A. Гілкріст (90)

Предупредження: Дж. Гарнер (28), Янг (36), Мудрик (40), Ю. Тарковскі (52), M. Кін (66)

Огляд матчу Челсі — Евертон:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між «Челсі» та «Евертоном» на «Стемфорд Брідж» «Челсі» здобув упевнену перемогу з рахунком 6:0, а «Евертон» не зміг утриматися на ногах. У першій половині матчу домінував «Челсі», а лідером став молодий талант К. Палмер. Палмер відкрив рахунок на 13-й хвилині клінічним ударом, а потім додав ще один гол лише п’ять хвилин по тому на 18-й хвилині. На 28-й хвилині гравець «Евертона» Дж. Гарнер отримав жовту картку, після чого послідував ще один гол Палмера на 29-й хвилині. У міру наростання напруги А. Янг з «Евертона» і М. Мудрик з «Челсі» отримали жовті картки, після чого Н. Джексон забив вражаючий гол на 44-й хвилині, зробивши рахунок у перерві 4:0 на користь «Челсі».

У другому таймі «Челсі» продовжив домінувати: Палмер заробив пенальті на 64-й хвилині і реалізував його, зробивши свій хет-трик. Розчарування «Евертона» вилилося в те, що Дж. Тарковскі та М. Кін отримали жовті картки на 52-й і 66-й хвилинах відповідно. Після цього «Челсі» здійснив низку замін: на поле вийшли Н. Мадуеке, Б. Чілвелл, К. Касадей, М. Густо і Дейвід Вашингтон. Матч завершився для «Челсі» вдало: А. Гілкріст забив на 90-й хвилині, оформивши впевнену перемогу з рахунком 6:0. «Евертон» спробував врятувати свою гордість пізніми замінами, випустивши на поле Дж. Гаррісона, А. Гомеса, Н. Паттерсона і Б. Годфрі. Годфрі, але було занадто мало і занадто пізно — «Челсі» вийшов абсолютним переможцем. Загалом, «Челсі» продемонстрував свою майстерність в атаці та надійність в обороні. У наступному матчі «Евертону» потрібно буде перебудуватися і повернутися сильнішим, а «Челсі» буде натхнений цією вражаючою грою, щоб продовжити своє прагнення до успіху в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брайтон — Челсі, Евертон — Ноттінгем Форест.