Кр-л Пелас — Вест Гем — 5:2. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-21 19:03 21 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) ... Кр-л Пелас — Вест Гем — 5:2. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

21 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) і Вест Гем (Лондон).

Кр-л Пэлас - Вест Хэм - 5:2. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаКр-л Пэлас - Вест Хэм - 5:2. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 34-й тур

Кр-л Пелас (Лондон) — Вест Гем (Лондон) — 5:2 (4:1)
Голи: Майкл Оліз (7), Е. Ез (16), Емерсон Палмієрі (20), Дж. Матета (31), Дж. Матета (64) — Михайло Антоніо (40), Т. Мітчелл (89)

Предупредження: Михайло Антоніо (27), Г’юз (39), Т. Мітчелл (45+8), Соучек (45+8), Н. Ахамада (66)

Огляд матчу Кр-л Пелас — Вест Гем:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між командами «Кристал Пелас» і «Вест Гем» на стадіоні «Селхерст Парк» на вболівальників чекала захоплива гра з великою кількістю голів і драматизму. Рахунок 4:1 на користь «Кристал Пелас» у перерві задав тон решті частини матчу, що завершився з рахунком 5:2 на користь господарів. Гра почалася з раннього голу М. Олісе на 7-й хвилині, що поклало початок домінуючій грі господарів. Потім пішли голи Е. Езе на 16-й хвилині та Емерсона на 20-й хвилині, забезпечивши «Кристал Пелас» комфортну перевагу. «Вест Гем» спробував відігратися, забивши гол М. Антоніо на 40-й хвилині, але «Кристал Пелас» швидко відповів ще одним голом Ж. Матети на 31-й хвилині.

Перший тайм закінчився жовтими картками для гравців «Кристал Пелас» У. Г’юза і Т. Мітчелла, а також М. Антоніо і Т. Соучека. У другому таймі відбулося більше замін і голів, а на 64-й хвилині Х. Матета забив свій другий гол у ворота «Кристал Пелас». Більше жовтих карток отримав гравець «Кристал Пелас» Н. Ахамада, а у складі «Вест Гема» відбулася друга заміна: М. Антоніо замінив Д. Інгс. Коли гра вступила в завершальну стадію, обидві команди зробили додаткові заміни, намагаючись змінити хід матчу. Однак останнє слово залишилося за «Кристал Пелас», і на 89-й хвилині власний гол Т. Мітчелла з «Вест Гема» приніс перемогу господарям поля. Загалом матч вийшов захопливим і цікавим для вболівальників на «Селхерст Парк»: «Кристал Пелас» продемонстрував свою майстерність в атаці та здобув заслужену перемогу над «Вест Гемом».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кр-л Пелас — Ньюкасл, Вест Гем — Ліверпуль.