Фулгем — Ліверпуль — 1:3. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-21 20:29 21 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і ... Фулгем — Ліверпуль — 1:3. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

21 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і Ліверпуль (Англія).

Фулхэм - Ливерпуль - 1:3. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаФулхэм - Ливерпуль - 1:3. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 34-й тур

Фулгем (Англія) — Ліверпуль (Англія) — 1:3 (1:1)
Голи: Кастань (45+2) — Трент Александр-Арнольд (32), Раян Гравенберч (53), Діого Хота (72)

Предупредження: Жоао Палінья (30), Т. Адарабіойо (39), Кастань (80)

Огляд матчу Фулгем — Ліверпуль:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Крейвен Коттедж» «Фулгем» приймав «Ліверпуль» у довгоочікуваному протистоянні. Матч закінчився з рахунком 1:3 на користь «Ліверпуля», але не без напружених моментів і захопливої гри з обох сторін. У першій половині зустрічі обидві команди продемонстрували відмінну майстерність і рішучість, і рахунок у перерві був 1:1. На 30-й хвилині гравець «Фулхема» Дж. Палхінья отримав жовту картку, а незабаром послідував гол від гравця «Ліверпуля» Т. Александера-Арнольда на 32-й хвилині. Фулгем" не відступив і зумів зрівняти рахунок на 45-й хвилині завдяки голу Т. Кастаньї. У другому таймі «Ліверпуль» знову вийшов уперед на 53-й хвилині завдяки голу Р. Гравенберха. Гравенберха. «Фулгем» намагався відбитися, але оборона «Ліверпуля» залишалася міцною.

На 72-й хвилині «Ліверпуль» збільшив свою перевагу за рахунок голу Діого Жоти. По ходу матчу обидві команди провели кілька замін, щоб здригнутися. На 70-й хвилині «Фулгем» випустив на поле Б. Де Кордова-Ріда і Х. Вілсона, а «Ліверпуль» зробив першу заміну на 74-й хвилині: А. Мак Аллістер вийшов замість Р. Грейвенберча. Потім відбулися ще заміни від обох команд: на 75-й хвилині «Ліверпуль» випустив М. Салаха, а «Фулгем» зробив три заміни поспіль ближче до кінця матчу. Матч закінчився перемогою «Ліверпуля» над «Фулгемом» із рахунком 3:1, голи забили Т. Александр-Арнольд, Р. Гравенберх і Діого Жота. Незважаючи на поразку, «Фулхем» чинив гідний опір і продемонстрував величезну рішучість протягом усього матчу. На вболівальників чекав захопливий футбол на стадіоні «Крейвен Коттедж», а перемога в підсумку дісталася «Ліверпулю».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фулгем — Кр-л Пелас, Евертон — Ліверпуль.