Челсі — Вест Гем — 5:0. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-05 17:56 5 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і ... Челсі — Вест Гем — 5:0. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

5 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і Вест Гем (Лондон).

Челси - Вест Хэм - 5:0. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистикаЧелси - Вест Хэм - 5:0. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 36-й тур

Челсі (Лондон) — Вест Г ем (Лондон) — 5:0 (3:0)
Голи: Палмер (15), Конор Галлахер (30), N. Madueke (36), Н. Джексон (48), Н. Джексон (81)

Попередження: A. Огбонна (34), Марк Кукурелла (38), Пакета (45+2), Емерсон Палмієрі (45)

Огляд матчу Челсі — Вест Гем:

В односторонньому матчі на «Стемфорд Брідж» «Челсі» домінував над «Вест Гемом» у Прем’єр-лізі, здобувши приголомшливу перемогу з рахунком 5:0. «Челсі» не гаяв часу на те, щоб затвердити свою перевагу, і вже на 15-й хвилині повів у рахунку, коли С. Палмер забив гол. Сині" продовжили нагнітати тиск і подвоїли свою перевагу на 30-й хвилині завдяки голу К. Галлахера. Вест Гем" спробував повернутися в гру, але на 36-й хвилині Н. Мадуеке довів перевагу «Челсі» до 3:0. Перший тайм не обійшовся без драми: обидві команди отримали жовті картки. Гравця «Вест Гема» А. Огбонна було вилучено на 34-й хвилині, а гравець «Челсі» М. Кукурелла отримав попередження на 38-й хвилині. Емерсон і Л. Пакете також отримали жовті картки незадовго до свистка на перерву. У другому таймі «Челсі» продовжив домінувати в матчі.

Н. Джексон забив свій перший гол у матчі на 48-й хвилині, зробивши рахунок 4:0 на користь господарів. Вест Гем спробував перегрупуватися, зробивши заміни: Е. Альварес вийшов замість Дж. Ворд-Проуза на 46-й хвилині, а М. Антоніо — замість Д. Інгса на 70-й. Однак «Челсі» залишався невблаганним і додав п’ятий гол на 81-й хвилині, забивши другий м’яч у матчі Н. Джексоном. «Сині» зробили кілька замін: М. Мудрик і К. Касадей вийшли замість Н. Мадуеке на 76-й хвилині, а Т. Сілва замінив А. Дісасі на 82-й хвилині. Т. Чалобах також вийшов замість М. Густо на 83-й хвилині, а А. Гілкріст замінив К. Палмера на 89-й хвилині. У підсумку «Челсі» здобув переконливу перемогу над «Вест Гемом» із рахунком 5:0 на «Стемфорд Брідж». «Блюз» продемонстрував свою майстерність в атаці та обороні, внаслідок чого «Вест Гем» не зміг вистояти протягом усього матчу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ноттінгем Форест — Челсі, Вест Гем — Лутон Таун.