Кр-л Пелас — Ман.Юнайтед — 4:0. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-06 23:57 6 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) ... Кр-л Пелас — Ман.Юнайтед — 4:0. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

6 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) і Ман.Юнайтед (Англія).

Кр-л Пэлас - Ман.Юнайтед - 4:0. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистикаКр-л Пэлас - Ман.Юнайтед - 4:0. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 36-й тур

Кр-л Пелас (Лондон) — Ман.Юнайтед (Англія) — 4:0 (2:0)
Голи: Майкл Оліз (12), Дж. Матета (40), Т. Мітчелл (58), Майкл Оліз (66)

Предупредження: Соф’ян Амрабат (69)

Огляд матчу Кр-л Пелас — Ман.Юнайтед:

На стадіоні «Селхерст Парк» «Кристал Пелас» приймав «Манчестер Юнайтед» у довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги. У першому таймі «Кристал Пелас» вийшов уперед, забивши два голи: один на 12-й хвилині забив Майкл Олізе, інший — Жан-Філіп Матета на 40-й хвилині. Другий тайм продовжився на користь «Кристал Пелас», оскільки Тайрік Мітчелл додав третій гол на 58-й хвилині. Манчестер Юнайтед" спробував відігратися, зробивши заміну: на 60-й хвилині Антоні замінив С. Амрабата. Однак їхні зусилля не увінчалися успіхом: на 66-й хвилині Майкл Олісе забив свій другий гол у матчі, ще більше збільшивши перевагу «Кристал Пелас».

На 68-й хвилині «Кристал Пелас» здійснив тактичні заміни: Жан-Філіп Матета замінив Одсонна Едуара, а Вілл Г’юз — Жайро Рідевальда. У матчі було більше жовтих карток: С. Амрабат із «Манчестер Юнайтед» і О. Гласнер із «Кристал Пелас» були вилучені на 69-й хвилині. Коли матч вступив у завершальну стадію, «Кристал Пелас» провів нові заміни: на 78-й хвилині Натаніель Клайн замінив Марка Гуехі. У складі «Манчестер Юнайтед» також відбулися зміни: Мейсон Маунт замінив Амада Діалло, а Расмус Гойлунд вийшов замість Ітана Вітлі на 80-й хвилині. На 85-й хвилині «Кристал Пелас» оформив вражаючу перемогу, зробивши ще дві заміни: Еберечі Езе та Джордан Айю замінили Майкла Олісе та Джеффрі Шлуппа. Матч завершився переконливою перемогою «Кристал Пелас» над «Манчестер Юнайтед» із рахунком 4:0, а Одсонн Едуар отримав пізню жовту картку за гру господарів на 88-й хвилині.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулверхемптон — Кр-л Пелас, Ман.Юнайтед — Арсенал.