«Манчестер Юнайтед» — «Ньюкасл» — 3:2. Прем’єр-ліга, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-15 23:58 15 травня відбувся один з матчів 34-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Манчестер Юнайтед» і «Ньюкасл». «Манчестер Юнайтед» — «Ньюкасл» — 3:2. Прем’єр-ліга, 34-й тур. Огляд матчу, статистика
15 травня відбувся один з матчів 34-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Манчестер Юнайтед» і «Ньюкасл».

Manchester United - Newcastle - 3:2. Premier League, round 34. Match review, statisticsManchester United - Newcastle - 3:2. Premier League, round 34. Match review, statistics

Прем’єр-ліга, 34-й тур

«Манчестер Юнайтед» — «Ньюкасл» — 3:2 (1:0)
Голи: К. Майну (31), А. Діалло (57), Р. Хойлунд (84) — А. Гордон (49), Л. Холл (90)

Жовті картки: А. Гордон (68), Е. Андерсон (37), Каземіро (62), А. Діалло (81), С. Амрабат (87), Ф. Шар (78)

Манчестер Юнайтед: Андре Онана, Аарон Ван-Біссака, Каземіро, Джонні Еванс, Діого Далот, Коббі Майну, Соф’ян Амрабат, Амад Діалло, Скотт МакТоміней, Алехандро Гарначо, Бруно Фернандес

Ньюкасл: Мартін Дубравка, Кіран Тріпп’є, Еміль Крафт, Ден Берн, Льюїс Холл, Шон Лонгстафф, Бруно Гімарайнш, Еліот Андерсон, Джейкоб Мерфі, Олександр Ісак, Ентоні Гордон

Манчестер Юнайтед — Ньюкасл огляд матчу:

У захоплюючому матчі Прем’єр-ліги на «Олд Траффорд» «Манчестер Юнайтед» здобув мінімальну перемогу над «Ньюкаслом» з рахунком 3:2. Перший тайм закінчився з перевагою «Манчестер Юнайтед» завдяки голу К. Майну на 31-й хвилині. У другому таймі «Ньюкасл» відігрався і зрівняв рахунок завдяки голу А. Гордона на 49-й хвилині.

Манчестер Юнайтед повернув собі лідерство завдяки голу А. Діалло на 57-й хвилині. У матчі було показано кілька жовтих карток, попередження отримали гравці «Ньюкасла» Е. Андерсон, А. Гордон і Ф. Шар, а також гравці «Манчестер Юнайтед» Каземіро, А. Діалло і С. Амрабат.

На останніх хвилинах матчу «Манчестер Юнайтед» збільшив свою перевагу завдяки голу Р. Хойлунда на 84-й хвилині. Ньюкасл зумів відіграти один м’яч завдяки голу Л. Холла на 90-й хвилині, але цього виявилося недостатньо для того, щоб забезпечити собі перемогу.

Обидві команди зробили стратегічні заміни впродовж матчу: «Ньюкасл» випустив на поле Джоелінтона, Д. Мерфі, К. Тріпп’єра та Х. Барнса, а «Манчестер Юнайтед» — Р. Хойлунда, А. Гарначо, Л. Мартінеса та К. Еріксена.

Загалом, матч між «Манчестер Юнайтед» та «Ньюкаслом» був захоплюючим і напруженим, а господарі поля здобули важку перемогу на «Олд Траффорд».