Брайтон — Манчестер Юнайтед — 0:2. Прем’єр-ліга, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-19 19:55 19 травня відбувся один з матчів 38-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Брайтон» і «Манчестер Юнайтед». Брайтон — Манчестер Юнайтед — 0:2. Прем’єр-ліга, 38-й тур. Огляд матчу, статистика
19 травня відбувся один з матчів 38-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Брайтон» і «Манчестер Юнайтед».

Brighton - Manchester United - 0:2. Premier League, round 38. Match review, statisticsBrighton - Manchester United - 0:2. Premier League, round 38. Match review, statistics

Прем’єр-ліга, 38-й тур

Брайтон — Манчестер Юнайтед — 0:2 (0:0)
Голи: Д. Дало (73), Р. Хойлунд (88)

Жовті картки: Б. Фернандеш (45), Б. Гілмор (87), Каземіро (90), С. Амрабат (22)

Брайтон: Джейсон Стіл, Якуб Модер, Адам Вебстер, Ігор Жуліо, Валентин Барко, Карлос Балеба, Паскаль Гросс, Сімон Адінгра, Адам Лаллана, Жуан Педро, Денні Велбек

Манчестер Юнайтед: Андре Онана, Аарон Ван-Біссака, Каземіро, Лісандро Мартінес, Діого Далот, Коббі Майну, Соф’ян Амрабат, Амад Діалло, Алехандро Гарначо, Скотт МакТоміней, Бруно Фернандес

Брайтон — Манчестер Юнайтед огляд матчу:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги «Брайтон» зустрічався з «Манчестер Юнайтед» на стадіоні «Американ Експрес». Перший тайм завершився з рахунком 0:0, обидві команди до останнього намагалися вийти з глухого кута.

Інтенсивність гри стала очевидною вже на початку матчу, коли на 22-й хвилині жовту картку отримав гравець «Манчестер Юнайтед» С. Амрабат. Брайтон також побачив жовту картку на останніх хвилинах першого тайму, коли Б. Фернандеш був вилучений.

З початком другого тайму обидві команди зробили важливі заміни, щоб спробувати переломити хід гри на свою користь. Брайтон випустив А. Лаллану замість Х. Енсісо на 57-й хвилині, в той час як Манчестер Юнайтед зробив подвійну заміну: Л. Мартінес замінив Д. Еванса, а Б. Фернандеш поступився місцем Р. Хойлунду на 59-й хвилині.

Заміни «Манчестер Юнайтед» виявилися ефективними, оскільки Д. Дало на 73-й хвилині знайшов ворота суперника і вивів свою команду вперед — 1:0. Червоні дияволи продовжували тиснути вперед, зробивши ще кілька замін: на 75-й хвилині А. Діалло та К. Майноо вийшли замість М. Решфорда та К. Еріксена.

Брайтон відповів трьома швидкими замінами на 81-й хвилині, коли на поле вийшли С. Адінгра, В. Барко та К. Балеба. Однак, останнє слово залишилося за «Манчестер Юнайтед», оскільки на 88-й хвилині Р. Хойлунд забив гол, який закріпив перемогу з рахунком 2:0.

Матч завершився шквалом жовтих карток: Б. Гілмор з «Брайтона» отримав вилучення на 87-й хвилині, а Каземіро з «Манчестер Юнайтед» отримав попередження в компенсований час.

Загалом, це був запеклий поєдинок між «Брайтоном» та «Манчестер Юнайтед», який завершився перемогою «червоних дияволів» з рахунком 2:0. В результаті «Манчестер Юнайтед» піднявся в турнірній таблиці Прем’єр-ліги, в той час як «Брайтон» буде намагатися відігратися в наступному матчі.