«Лутон» — «Фулгем» — 2:4. Прем’єр-ліга, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-19 19:59 19 травня відбувся один з матчів 38-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Лутон» і «Фулхем». «Лутон» — «Фулгем» — 2:4. Прем’єр-ліга, 38-й тур. Огляд матчу, статистика
19 травня відбувся один з матчів 38-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Лутон» і «Фулхем».

Luton - Fulham - 2:4. Premier League, round 38. Match review, statisticsLuton - Fulham - 2:4. Premier League, round 38. Match review, statistics

Прем’єр-ліга, 38-й тур

«Лутон» — «Фулгем» — 2:4 (1:2)
Голи: К. Морріс (45), А. Доті (55) — А. Траоре (43), Р. Хіменес (45), Р. Хіменес (49), Х. Вілсон (68)

Жовті картки: А. Робінсон (54), Д. Джонсон (75), А. Доті (59), А. Траоре (73), А. С. Локонга (34), Х. Рід (22), Т. Керні (88), Д. Кларк (49), К. Морріс (73)

Лутон: Томас Камінскі, Даікі Хасіока, Теден Менгі, Габріель Ошо, Шьєдозі Огбене, Альберт Самбі Локонга, Джордан Кларк, Алфі Доуті, Карлтон Морріс, Елайджа Адебайо, Тахіт Чонг

Фулгем: Бернд Лено, Кенні Тете, Тім Рім, Келвін Бессі, Антоні Робінсон, Гаррісон Рід, Жуан Палхінья, Гаррі Вілсон, Алекс Івобі, Адама Траоре, Рауль Хіменес

Огляд матчу «Лутон» — «Фулхем»:

У захоплюючому матчі Прем’єр-ліги між «Лутоном» та «Фулхемом» на «Кенілворт Роуд» вболівальники побачили захоплюючий футбол. Рахунок по перерві був 1:2 на користь «Фулхема», але до завершення матчу гості здобули переконливу перемогу над «Лутоном» з рахунком 4:2.

Під час матчу на полі розгорнулося кілька ключових подій, починаючи з заміни на 17-й хвилині, коли Т. Менгі вийшов на заміну замість Джеймса Джонсона з «Лутона». На 22-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фулхема» Х. Рід, а на 34-й хвилині — А. С. Локонга з «Лутона».

Перший гол у матчі відбувся на 43-й хвилині, завдяки А. Траоре з «Фулхема». Однак «Лутон» швидко відповів голом з пенальті від К. Морріса на 45-й хвилині. Незадовго до перерви Р. Хіменес з «Фулхема» знайшов сітку воріт і знову вивів свою команду вперед.

Другий тайм був таким же насиченим подіями, а Р. Хіменес забив свій другий гол у матчі на 49-й хвилині. На 55-й хвилині А. Доті з «Лутона» зумів відіграти один м’яч, але Х. Вілсон з «Фулхема» збільшив перевагу своєї команди, забивши гол на 68-й хвилині.

По ходу матчу обидві команди проводили тактичні заміни, намагаючись переломити хід гри на свою користь. У «Лутона» на 70-й хвилині Джей Кларк був замінений на П. Мпанзу, а у «Фулхема» на 75-й хвилині Х. Рід поступився місцем Т. Керні.

На останніх хвилинах матчу «Фулхем» провівши додаткові заміни, закріпив свою перемогу і зумів утримати перевагу до фінального свистка арбітра. Матч закінчився з рахунком 4:2 на користь «Фулхема», на превелике розчарування вболівальників на «Кенілворт Роуд».

Загалом, це був захоплюючий поєдинок між «Лутоном» і «Фулхемом», в якому обидві команди продемонстрували велику рішучість і майстерність на полі. Фулхем став заслуженим переможцем цього дня, продемонструвавши своє домінування в Прем’єр-лізі.