Шеффілд Юнайтед — Тоттенгем — 0:3. Прем’єр-ліга, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-05-19 20:00 19 травня відбувся один з матчів 38-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Шеффілд Юнайтед» і «Тоттенхем». Шеффілд Юнайтед — Тоттенгем — 0:3. Прем’єр-ліга, 38-й тур. Огляд матчу, статистика
19 травня відбувся один з матчів 38-го туру Прем’єр-ліги. Зустрічалися «Шеффілд Юнайтед» і «Тоттенхем».

Sheffield Utd - Tottenham - 0:3. Premier League, round 38. Match review, statisticsSheffield Utd - Tottenham - 0:3. Premier League, round 38. Match review, statistics

Прем’єр-ліга, 38-й тур

Шеффілд Юнайтед — Тоттенгем — 0:3 (0:1)
Голи: Д. Кулусевскі (14), П. Порро (59), Д. Кулусевскі (65)

Жовті картки: Віні Соуза (37), Д. Робінсон (90)

Шеффілд Юнайтед: Веслі Федерінгем, Джейден Богл, Анель Ахмедходжич, Остін Трасті, Джек Робінсон, Макс Лоу, Густаво Хамер, Олівер Арбластер, Бен Осборн, Кемерон Арчер, Бен Беретон Діас

Тоттенгем: Гульєльмо Вікаріо, Педро Порро, Крістіан Ромеро, Раду Драгушин, Міккі ван де Вен, Папе Матар Сарр, Родріго Бентанкур, Бреннан Джонсон, Джеймс Меддісон, Хьонг-мін Сон, Деян Кулусевскі

Огляд матчу Шеффілд Юнайтед — Тоттенгем:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги «Шеффілд Юнайтед» зустрічався з «Тоттенхемом» на «Брамалл Лейн». Рахунок по перерві був 0:1 на користь «Тоттенхема», а єдиний гол у першому таймі забив Д. Кулусевскі на 14-й хвилині.

Шеффілд Юнайтед провів першу заміну на початку другого тайму: на 5-й хвилині Б. Осборна замінив Віні Соуза. Однак «Тоттенхем» збільшив свою перевагу на 59-й хвилині завдяки голу П. Порро.

На 62-й хвилині «леза» провели подвійну заміну, випустивши О. Арбластера та К. Арчера замість А. Брукса та Р. Брюстера. Але саме «Тоттенхем» продовжував домінувати, оскільки Кулусевський забив свій другий гол у матчі на 65-й хвилині.

На 66-й хвилині «Тоттенхем» провів першу заміну: П. М. Сарр вийшов замість П. Хойбьерга. Шеффілд Юнайтед провів останні заміни на 69-й і 70-й хвилинах, випустивши М. Лоу замість М. Холгейта і Б. Бреретона Діаса замість Д. Джеббісона.

На 76-й хвилині «Тоттенхем» також провів подвійну заміну: П. Порро замінив Емерсона Рояла, а Р. Бентанкур вийшов замість О. Скіппа. Останні заміни «шпори» провели на 88-й хвилині, коли Сон Хен Мін і Джей Меддісон замінили Д. Скарлетта і М. Мура.

Гра закінчилася з рахунком 0:3 на користь «Тоттенхема», а «Шеффілд Юнайтед» так і не зміг відзначитися у воротах суперника. Незважаючи на всі свої зусилля, вони не змогли подолати сильну гру «Тоттенхема» в цьому матчі Прем’єр-ліги.