Желько Любенович: «Наш матч із «Динамо» продемонстрував, що ми можемо грати проти будь-якого суперника на рівних»

2024-05-31 07:38 Головний тренер «Миная» Желько Любеновіч, підбиваючи підсумки сезону-2023/24, окрему увагу приділив матчу з київським «Динамо» (1:3) ... Желько Любенович: «Наш матч із «Динамо» продемонстрував, що ми можемо грати проти будь-якого суперника на рівних»

Головний тренер «Миная» Желько Любеновіч, підбиваючи підсумки сезону-2023/24, окрему увагу приділив матчу з київським «Динамо» (1:3) у 16-му турі чемпіонату України, який відбувся 17 квітня в столиці.

Желько Любенович

«Не знаю, який міг би бути підсумковий рахунок у тому матчі, оскільки до перерви „Динамо“ реалізувало далеко не всі свої можливості. Але якщо говорити про нашу гру після перерви, то в нас був шанс зрівняти рахунок і, можливо, все склалося б інакше.

Ця зустріч продемонструвала, що ми можемо грати проти будь-якого суперника на рівних, якщо команда перестане боятися статусніших клубів і зі страхом дивитися на прізвища суперників на футболках. Ця проблема була актуальна на початку другої частини чемпіонату. Був страх і в іграх з „Оболонню“, і „Вересом“. Також можу до цього списку віднести „Зорю“. Та гра була повністю провалена. Якби хлопцям вдавалося діяти на полі так, як ми домовляємося в роздягальні, ми б досягали частіше позитивних результатів. Щойно футболісти починали боятися і втрачали віру в себе — ми програвали.

Звісно, можна зараз говорити про те, що ми могли набрати більше очок. Але гріх скаржитися — у нас „плюс“ 19 пунктів до осіннього досягнення в шість очок. Ми завершили саме весняну частину змагань у верхній частині турнірної таблиці. Але це вже неважливо. Це просто демонстрація того, що команда прогресувала», — сказав Любенович.