Едін Терзич: «Боруссія» показала чудову гру і заслуговувала на більше»

2024-06-02 13:55 Головний тренер дортмундської «Боруссії» Едін Терзич прокоментував підсумок фіналу Ліги чемпіонів проти «Реала». Едін Терзич «Ми ... Едін Терзич: «Боруссія» показала чудову гру і заслуговувала на більше»

Головний тренер дортмундської «Боруссії» Едін Терзич прокоментував підсумок фіналу Ліги чемпіонів проти «Реала».

Едін Терзич

«Ми показали чудову гру і, думаю, заслуговували на більше, ніж поразка — 0:2. З першої секунди ми показали всьому світу, що тут не для того, щоб просто зіграти у фіналі, а щоб виграти його. Багато що робили правильно, але мадридці в потрібний момент проявили холоднокровність, а це саме те, чого нам не вистачало сьогодні.

Ми провели фантастичний матч і були близькі до того, щоб повести в рахунку. Але потім гра змінилася. „Реал“ показав, чому він є найтитулованішим клубом у цьому турнірі. У нас були хороші моменти в першому таймі, як у „Реала“ в другому, але ми ними не скористалися.

Після гри завжди виникає питання, що можна було зробити інакше. Думаю, ми багато чого зробили правильно, але потім „стандарт“ змінив хід матчу. Нам потрібно винести з цього урок. Ми грали добре, небезпечно контратакували. Але ми не забили. Це і вирішило результат матчу сьогодні», — цитує Терзича офіційний сайт УЄФА.

Кращий коментар

auto-vas51
Vas51 ° - Наставник
02.06.2024 17:03
Такі два момента аід Борусії в першому таймі, і не забити?.. Нажаль, у такої команди,як Реал, такий "номер" не проходить...