Георгій Судаков: «Буду повністю готовий до поєдинку з Румунією»

2024-06-09 14:45 7 червня у Варшаві збірна України в товариському матчі поступилася команді Польщі (1:3). Результат поєдинку прокоментував ... Георгій Судаков: «Буду повністю готовий до поєдинку з Румунією»

7 червня у Варшаві збірна України в товариському матчі поступилася команді Польщі (1:3). Результат поєдинку прокоментував півзахисник Георгій Судаков.

Георгій Судаков. Фото: Getty Images

«Важко сказати, яка основна причина поразки. Напевно, десь втратили концентрацію при стандартах. Пропустили два швидкі м’ячі, а потім третій. Після такого важко оговтатися і зрівняти рахунок. Але ми показали гідну гру, хоча й усвідомлюємо, що результат важливий для всіх. Утім, ми готуємося до Євро-2024 й розуміємо, що матч був товариським. У першу чергу ми маємо підготуватися до стартового поєдинку з Румунією.

Щодо самої побудови нашої гри, то не можна сказати, що ми грали погано. Ключову роль зіграли два кутові. Коли на 30-й хвилині програєш — 0:3, вирівнятися важко.

У першому таймі поляки почали високо пресингувати, а в нас було багато втрат м’яча у простих ситуаціях. Думаю, нам потрібно було грати більш вертикально. Коли ж ми перебудувалися, то вже в першому таймі мали три хороші нагоди. Моменти стали з’являтися, коли ми почали грати їм за спину. У цих компонентах нам варто було додати відразу.

Незважаючи на нещодавнє пошкодження, я почуваюся майже готовим. Є ще кілька днів, потім — матч із Молдовою. Тоді вже, думаю, буду повністю готовим до поєдинку з Румунією», — сказав Судаков.

Кращий коментар

auto-vas51
Vas51 ° - Старожил
09.06.2024 17:53
Вже на цю тему скільки писалося, що вийшов на поле - то грай з першої секунди, а не тоді, коли клюне в жопу півень і ти витріщаєш очі, і починаєш прокидатися і через пів-години розумієш, що тебе вже "поімелі" поки ти соний ходив по полю. Він "не готовий"...