Олімпійська збірна України обіграла Японію і вийшла до фіналу турніру у Франції (ВІДЕО)

2024-06-10 18:04 Сьогодні, 10 червня олімпійська збірна України поєдинком із командою Японії продовжила свій виступ на міжнародному турнірі ... Олімпійська збірна України обіграла Японію і вийшла до фіналу турніру у Франції (ВІДЕО)

Сьогодні, 10 червня олімпійська збірна України поєдинком із командою Японії продовжила свій виступ на міжнародному турнірі у Франції Tournoi Maurice Revello.

Міжнародний турнір серед збірних U-23 Tournoi Maurice Revello

УКРАЇНА U-23 — ЯПОНІЯ U-19 — 2:1 (1:0)
Голи: Велетень (42, 55) — Сіогаї (81).

Україна: Єрмаков, Крупський (Павлюк, 87), Салюк, Батагов, Мартинюк, Рубчинський, Шостак (Сігеєв, 69), Велетень (Кучерявий, 69), Федор (Ярмолюк, 57), Хлань, Сікан (К) (Краснопір, 69).

Японія: Аракі, Умекі (Хомма, 61), Сіокава, Кіта, Такахасі (Косугі, 61), Огура (Ішії, 46), Ясуда, Хірої, Озекі (К), Юкутомо (С. Канда, 78), Сіогаї (Мічівакі, 87).

Раніше підопічні Руслана Ротаня здолали Індонезію (3:0), Італію (4:0) та Панаму (2:0). Тепер же «синьо-жовті» протистояли команді Японії. Поєдинок проходив у місті Обань.

На 10-й хвилині Сікан після подачі Велетня влучив у поперечину, а Батагов промахнувся на добиванні. Надалі японцям удавалося блокувати удари наших футболістів. Ближче до перерви голкіпери виручили свої команди після спроб Ясуди та Хланя. На 42-й хвилині наші хлопці відкрили рахунок — Сікан віддав пас на лінію штрафного, а Велетень влучно пробив низом.

По перерві Єрмаков урятував нашу команду після ударів Ясуди та Юкутомо. А на 55-й хвилині знову забили українці — Велетень у штрафному отримав передачу від Хланя й оформив дубль. Згодом здорово поруч зі стійкою пробив Ярмолюк, а Єрмаков упорався з ударом Сіогаї.

Наприкінці матчу японці пішли вперед, і на 81-й хвилині Сіогаї після прострілу партнера один м’яч відіграв. У компенсований час Аракі здійснив подвійний сейв після ударів Кучерявого й Краснопіра, згодом не дозволив себе переграти Хланю. У підсумку «синьо-жовті» втримали перевагу — 2:1.

Здобувши перемоги в усіх чотирьох матчах, українці посіли перше місце в групі. Таким чином підопічні Руслана Ротаня вийшли у фінал турніру, де 16 червня зіграють проти команди Кот-д’Івуару, яка також достроково забезпечила собі першу сходинку.