Реєстрація, після якої ви зможете:

Писати коментарі
і повідомлення, а також вести блог

Ставити прогнози
та вигравати

Бути членом
фан-зони

Зареєструватися Це займе 30 секунд, ми перевіряли
Вхід

Джерело: «Дніпро-1», найімовірніше, доживає останні дні своєї історії

2024-06-22 12:52 За інформацією колишнього журналіста Ігоря Бурбаса, «Дніпро-1» незабаром може припинити своє існування. Фото: scdnipro1.com.ua Джерело: «Дніпро-1», найімовірніше, доживає останні дні своєї історії

За інформацією колишнього журналіста Ігоря Бурбаса, «Дніпро-1» незабаром може припинити своє існування.

Фото: scdnipro1.com.ua

«Дніпро-1» може не зіграти навіть ці матчі з «Академією Пушкаша» (у другому раунді кваліфікації Ліги конференцій — прим.), і ми можемо залишитися без одного клубу в єврокубках уже зараз на старті.

За моєю інформацією, «Дніпро-1», найімовірніше, доживає останні дні свого життя, своєї історії.

Складу немає, всі майже розбіглися. Я так готуючись до програми порахував, хто ще досі на контракті, і нарахував 11 футболістів — Кінарейкін, Юрчук, Лєднєв, Третьяков, Сарапій, Рубчинський, Горін, Гаджиєв, Ківінда, десь там ще двоє гравців залишилися в U-19. U-19 навіть усе розбіглося.

Команді обіцяли щонайменше до кінця цього місяця погасити борг за січень. Не погасили досі, наскільки я знаю. Проблема є фінансова, тому що її не виплачують. Зараз клуб капіталізує по суті фінанси, продаючи футболістів. Розпродає весь свій актив, усе, що зараз має. Усіх футболістів, які найбільше коштують.

Чому не віддають борги? Поки що не віддає, бо немає команди зверху. Тому єдиному власнику, який зараз, на жаль, не має доступу до свободи, передали, що ось у нас є гроші, ми можемо далі рухатися, дайте вашу згоду.

І сказали, що тиждень чекають від нього відповіді, які взагалі далі можуть бути перспективи життєдіяльності «Дніпра-1». На базі немає нікого, на всіх полях вигоріла трава. За нею не доглядають агрономи, п’ять агрономів є — одного забрали на війну ТЦК, чотири інші кажуть, що не отримують зарплату з січня", — сказав Бурбас.

Кращий коментар

auto-aleks145
Алекс Кучад - Эксперт
22.06.2024 15:25
Історія футбоььного клубу Дніпро будувалася десятиліттями - від провенційного клубу до клубу, який став чемпіоном союзу, в незалежній Україні, завжди боровся за призові місця та претендував і на чемпіонство, я вже не говорю і про успіхи на Еврокубках. А які були гравці, а футбоььна школа, яка виховала багато гравців та гриміла і по союзу і по Україні... А тренери які тренерували Дніпро - від Лобановського, Кучеренко, Жиздик, Павлов...і ось "прийшов" громвдянин Беня (по "комсомольському зову" ахметова, тоді було "модно", щоб кожен олігарх мав свій футбольний клуб). Перші роки було непогано, Беня вкладував кошти в іноземних гравців, іноземних тренерів...а потім зрозумів, що ця "іграшка"Дніпро дуже дороге задоволення і як "істіний хазяїн" вирішив зав'язати з футболом... Дніпро виявився йому вже не цікавою іграшкою... і цей Беня почав "економити" на всьому - "закрисятничав" зарплати гравцям та тренерам з формуліровкой - ""долги отдают только труси"! А Дніпро-1, це "абортна дитина" від Бені для Берези... Беня зараз в "застенках", а Береза без бабла... і що робити... чекаю від Берези такий же вислів, як від Бені...як кажуть- "яблуко від яблоні", хоч і Береза ...

Читати всі коментарі (22)

Підписуйтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Тільки найгарячіші новини

RSS
Новини
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть