Шмейхель — про суддівство у матчі з Німеччиною: «Я у професійному футболі 23 роки, але досі не знаю правил»

2024-06-30 20:47 Голкіпер та капітан збірної Данії Каспер Шмейхель розчарований роботою суддівської бригади на чолі з Майклом Олівером ... Шмейхель — про суддівство у матчі з Німеччиною: «Я у професійному футболі 23 роки, але досі не знаю правил»

Голкіпер та капітан збірної Данії Каспер Шмейхель розчарований роботою суддівської бригади на чолі з Майклом Олівером у матчі 1/8 фіналу Євро-2024 проти збірної Німеччини (0:2).

Каспер Шмейхель, Getty Images

«Я відчуваю розчарування, гнів, лють - все відразу. Однак такий футбол сьогодення.

Я у професійному футболі 23 роки, але досі не знаю правил. Я не знаю, що повинен робити гравець, коли він біжить і м’яч потрапляє йому в руку, коли він був всього за метр від нього. Ті дрібниці, які були вирішальними, сьогодні безумовно були на боці Німеччини.

Не впевнений, що футбол та здоровий глузд все ще поєднуються один з одним», — сказав Шмейхель для ITV Football.

На 49-й хвилині гри Данії відкрила рахунок в матчі, але цей гол скасували через офсайд, який зафіксував VAR. Вже через три хвилини м’яч влучив у руку захисника данців Йоахіма Андерсена, і знову після перегляду VARу Майкл Олівер вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті реалізував Кай Гаверц.

Кращий коментар

AHATOM
С. Каменяр - Эксперт
30.06.2024 22:00
ну, там від ноги німця до руки данця було не метр, а зо три. І, саме головне - рука рухалась в напрямку м'яча, і зачепила м'яча, як навмисне; м'яч змінив траєкторію. Тому і пеналь.