Колишній арбітр ФІФА: «До Тейлора є питання. Пенальті у ворота Іспанії можна було призначати»

2024-07-06 15:11 Колишній арбітр ФІФА Мирослав Ступар дав оцінку діям англійського рефері Ентоні Тейлора, який обслуговував вчорашній чвертьфінальний ... Колишній арбітр ФІФА: «До Тейлора є питання. Пенальті у ворота Іспанії можна було призначати»

Колишній арбітр ФІФА Мирослав Ступар дав оцінку діям англійського рефері Ентоні Тейлора, який обслуговував вчорашній чвертьфінальний матч Євро-2024 між Німеччиною та Іспанією:

Ентоні Тейлор

«Тейлор — досвідчений і кваліфікований арбітр, як на мене, він контролював хід подій в цьому напруженому поєдинку, який експерти справедливо вважали репетицією фіналу.

Але, на мій погляд, принаймні по двох епізодах до Тейлора є питання. Передусім, йдеться, про момент наприкінці додаткового часу, коли за рахунку — 1:1 м’яч після удару німця Мусіали в площину воріт влучив у руку Кукурельї. Так, рука іспанця перебувала в природному становищі, проте в нього була можливість уникнути цього контакту. Тому Тейлор мав повне право призначити пенальті, реалізувавши який, господарі могли пройти далі.

Складно сказати, чому британець не покарав Кукурелью, проігнорував цей епізод й арбітр VAR. Можливо, ми чогось не знаємо? А що, якщо з’явилися якісь нові доповнення від УЄФА, в яких випадках гра рукою в штрафному майданчику є порушенням правил?

Також до Тейлора є питання що до фіксації порушень з боку лідера німців Крооса. На мій погляд, його зіткнення в дебюті з Педрі, справді, не тягнуло на попередження. Але, коли невдовзі німець завдав удару по гомілкостопу іспанця, то це вже точно жовта картка. Проте англієць так не вважав. І лише в середині другого тайму Кроос таки награв на попередження, хоча, коли б рефері був послідовний, то німець міг достроково залишити поле», — сказав Ступар.

06.07.2024, 15:11