Юнацька збірна України провела другий матч на Євро-2024 (U-19). Знову нічия без голів

2024-07-18 20:12 Сьогодні, 18 липня, юнацька збірна України (U-19) провела другий матч у фінальному турнірі чемпіонату Європи серед ... Юнацька збірна України провела другий матч на Євро-2024 (U-19). Знову нічия без голів
18.07.2024, 20:12

Сьогодні, 18 липня, юнацька збірна України (U-19) провела другий матч у фінальному турнірі чемпіонату Європи серед гравців до 19-ти років (футболісти не старші 2005 року народження) 2024 року.

Євро-2024 (U-19). Груповий раунд. Група «А». 2-й тур

Норвегія  Україна  0:0

Україна: Крапивцов, Огарков (Єрмачков, 21), Михавко, Мельниченко (К), Гусєв, Ващенко, Маткевич, Кревсун, Гаджиєв, Тутєров (Шевченко, 62), Пономаренко (Богданов, 62).

Норвегія: Берсхейм, Лофтеснес-Б’юне, Харам (Рестен, 79), Хольтен (К), Андерсен, Хелланн, Кілен, Хернес (Бреут, 68), Гранос, Еустбе (Банг-Кіттільсен, 68), Фарос (Гонстад, 68).

Поєдинок розпочався з наступу норвежців, які вже на 4-й хвилині мали шанс відкрити рахунок, але удар Сандера Кілена наш голкіпер зумів перевести в стійку. Суперник продовжував тиснути, і Владислав Крапивцов працював у воротах з максимальним завантаженням, раз по раз рятуючи українську збірну.

На 21-й хвилині, на жаль, травми зазнав Микола Огарков, замість якого на поле вийшов Іван Єрмачков. Ще через п’ять хвилин знову мав шанс Сандер Кілен, однак і цього разу українцям допомогла штанга.

Після перерви моменти створили і «синьо-жовті». На 50-й хвилині навіс від Тараса Михавка з лівого флангу полетів у дальній кут воріт, тож довелось рятувати своїх вже голкіперу норвежців. Згодом загрожували воротам Богданов, Ващенко.

Наприкінці зустрічі обидві команди мали шанси вирвати перемогу. Однак удар Гонстеда головою після передачі з лівого флангу пройшов повз ближню стійку. Натомість на третій компенсованій хвилині Ващенко пробив з лівого флангу над воротами. У результаті — нульова нічия, друга поспіль для України (нагадаємо, в першому турі першості «синьо-жовті» з таким же рахунком зіграли з Північною Ірландією).

Додамо, що у другому матчі в групі «A» сьогодні зіграють Північна Ірландія — Італія.