Андрій Шахов: «Партизан» залишив дуже дивне враження. Точніше враження не справив жодного»

2024-07-21 15:31 Відомий український журналіст Андрій Шахов поділився думкою про гру найближчого суперника київського «Динамо» у 2-му кваліфікаційному ... Андрій Шахов: «Партизан» залишив дуже дивне враження. Точніше враження не справив жодного»

Відомий український журналіст Андрій Шахов поділився думкою про гру найближчого суперника київського «Динамо» у 2-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів — белградського «Партизана».

Андрій Шахов (фото: facebook.com)

«У п’ятницю дивився „Партизан“. Перший тур чемпіонату, перший, і поки що єдиний, офіційний матч. Так, за одним матчем судити не можна, ну а які варіанти?

„Партизан“ залишив дуже дивне враження. Точніше враження не справив жодного. Але мова трохи про інше. Команда першого тайму не те, що не була схожа на саму себе тайму другого, вона навіть протягом однієї половини змінювалася до невпізнання.

Наприклад, ні з того ні з сього в середині першої 45-хвилинки повністю віддали ініціативу цьому нещасному „Напредаку“. М’яч не тримався, втрати за втратами. Потім начебто повернули гру.

Далі.

У першому таймі „Партизан“ при втраті м’яча одразу відходив назад, зустрічаючи суперника біля центральної лінії і практично не намагаючись відібрати м’яч на половині „Напредака“. У другому таймі „Партизан“ раптом увімкнув високий пресинг, а в кінцівці взагалі не давав суперникові продихнути, володіючи м’ячем.

Так, із середини другого тайму „Партизан“ грав у більшості. Але, ось ще один мінус у грі команди, до голу, забитого в компенсований час, „Гробарі“ не створили жодного хоч трохи серйозного моменту біля воріт „Напредака“. З півтайму вони взагалі не загрожували воротам, не завдавши жодного удару. Ба більше, цей гольовий удар Салданьї — єдиний у площину, який завдав „Партизан“ у другому таймі. І взагалі складалося враження, що „Партизан“ просто не знав, що робити з м’ячем і як зламувати насичену оборону противника, який грав у меншості. До речі, і в першому таймі, коли перевага „Гробарей“ не була такою тотальною, вони практично не використовували довгі передачі. Усе через короткий пас, усе через Арріагу.

Чи не єдиний компонент, у якому „Партизан“ сподобався, — це єдиноборства, уміння грати один в один.

Однак давайте враховувати, що, цілком можливо, „Партизан“ просто ховався від київського „Динамо“, що Ліга чемпіонів — це зовсім інший рівень та інша мотивація, і проти „Динамо“ ми побачимо зовсім іншу, значно сильнішу і цілеспрямованішу команду», — написав Шахов у телеграм-каналі «Шах і Шах».

21.07.2024, 15:31