Головний тренер «Партизана» Александар Станоевич: «Динамо» просто замучило нас цим ритмом, цією швидкістю»

2024-07-24 07:11 Головний тренер белградського «Партизана» Александар Станоєвич прокоментував розгромну поразку своєї команди від київського «Динамо» (2:6) у ... Головний тренер «Партизана» Александар Станоевич: «Динамо» просто замучило нас цим ритмом, цією швидкістю»

Головний тренер белградського «Партизана» Александар Станоєвич прокоментував розгромну поразку своєї команди від київського «Динамо» (2:6) у першому матчі 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, що відбувся вчора в Любліні.

Александар Станоєвич

«Абсолютно невтішний результат. У всіх сенсах. Ми дуже легко пропускали голи. Це відбувалося за рахунок того, що гравці „Динамо“ діяли на зовсім інших швидкостях, ніж ми.

Вітаю „Динамо“. Ця команда сьогодні показала, наскільки вища за нас за рівнем — і за швидкістю, і за всіма елементами гри. Це показник того, де ми перебуваємо стосовно Ліги чемпіонів. Нам до цього рівня ще дуже далеко.

Перший тайм був рівним. Так, „Динамо“ контролювало гру, але ми змогли відкрити рахунок. А потім пропустили три голи за п’ять хвилин. Із серйозними командами такого не трапляється. Це повністю перевернуло гру, зламало її. Це був шок для нас.

У перерві ми сказали хлопцям, щоб вони залишалися в грі, намагалися забити гол. І вони це зробили. Але цим ритмом, цією швидкістю „Динамо“ нас просто замучило — ми не витримали рівня нашого суперника.

Такий рівень конкуренції вимагає потужніших, атлетичніших гравців, швидших, ніж ті, що є зараз у нас. Швидкість гри й ухвалення рішень з боку гравців „Динамо“ було набагато швидшим, ніж у нас. У цьому різниця між двома командами.

Нам нічого не залишається, окрім як спробувати виправити деякі моменти і продовжити роботу. Ну а загалом, якщо ми хочемо відповідати конкуренції на такому рівні, нам потрібно щось змінювати. І вже точно зміцнювати низку позицій», — сказав Станоєвич на післяматчевій прес-конференції.

Кращий коментар

auto-fcdk2022
FC_DK_2022 Д - Наставник
24.07.2024 08:14
На болотах вони зіграли з москальским дінама 2:2 ніби ...Цей , клоун, казав , що рівень підготовки рашиських команд відповідає рівню ЛЧ і його команда готова до такого турніру))))))) Тепер ми бачимо , який у них і кацатів " рівень" ..Їх рівень ДНО!!!