«Динамо U-19» — «Банік U-19» — 2:0. Кияни виграли Меморіал Харашти

2024-07-27 22:28 У фіналі міжнародного турніру в Чехії — Меморіалі Франтішека Харашти — «Динамо U-19» зустрілося з господарями ... «Динамо U-19» — «Банік U-19» — 2:0. Кияни виграли Меморіал Харашти

У фіналі міжнародного турніру в Чехії — Меморіалі Франтішека Харашти — «Динамо U-19» зустрілося з господарями турніру — чеським «Баніком» (Острава).

Меморіал Франтішека Харашти. Півфінал

«ДИНАМО U-19» (Київ, Україна) — «БАНІК U-19» (Острава, Чехія) — 2:0 (0:0)
Голи: Герич (61, 82)

«Динамо»: 71.Суркіс, 5.Сизонюк (2.Рибак, 67), 3.Балаба, 4.Захарченко, 15.Дикий (37.Романюк, 79), 14.Іщенко (22.Осипенко, 50), 7.Кремчанін (16.Шевченко, 67), 18.Саленко (25.Люсін, 67), 6.Пейкрішвілі (8.Білий, 55), 29.Андрейко (21.Редушко, 55), 9.Лобко (24.Герич, 50).

Вилучення: ? (55, «Банік», повторне попередження)

Нагадаємо, у групі підопічні Ігоря Костюка перемогли чеський «Банік» (3:1) та словацький «Слован» (4:1). А у півфіналі не залишили шансів польському «Гурніку» (Забже) — 6:2.

Долю фінальної зустрічі вирішили два забитих м’ячі, які динамівці провели у другому таймі. Обидва рази відзначився Герич. Спочатку Захарченко з м’ячем наблизився до штрафного майданчика та проштовхнув його на Владислава, і той класним ударом перекинув воротаря, який намагався скоротити кут обстрілу, і спрямував м’яч у дальній кут воріт.

А менш ніж за 10 хвилин до завершення основного часу Редушко покотив м’яч уздовж лінії штрафного майданчика на Герича, і той вдруге здорово розібрався та реалізував свій момент, завдавши влучного удару метрів з 15.

Також відзначимо, що з 55 хвилини суперник грав у меншості, адже другу жовту картку за порушення правил проти Андрейка отримав захисник «Баніка».

Таким чином, здобувши перемогу з рахунком 2:0, «Динамо U-19» стало переможцем Меморіалу Франтішека Харашти.

27.07.2024, 22:28