«Якесь прокляття». Хлань відреагував на друге пенальті у ворота України на Олімпіаді-2024

2024-07-28 13:05 Олімпійська збірна України з футболу в меншості вирвала перемогу у Марокко з рахунком 2:1 на Іграх-2024. ... «Якесь прокляття». Хлань відреагував на друге пенальті у ворота України на Олімпіаді-2024

Олімпійська збірна України з футболу в меншості вирвала перемогу у Марокко з рахунком 2:1 на Іграх-2024.

Максим Хлань. Фото: прес-служба УАФ

«Синьо-жовті» повели у рахунку на 22-й хвилині, однак у середині другого тайму Володимир Салюк порушив правила, через що у ворота України призначили пенальті, а самого футболіста згодом вилучили. Втім, навіть у меншості українська команда змогла вирвати перемогу в матчі.

Вінгер національної команди Максим Хлань після матчу розповів про настрій команди, прокоментував хід гри та поділився емоціями після другого поспіль пропущеного голу з пенальті на Олімпіаді-2024.

«Я неодноразово наголошував на нашому українському духу, що наша нація нас штовхає вперед. І ми змушені лише такий стиль та характер футболу показувати. І нам без різниці, хто проти нас грає, які прізвища — ми захищаємо свою родину та країну. Це для найголовніше.

Перша перемога України на Олімпіаді? Від щастя я усвідомлюю, але потрібно відкинути „гарячі“ думки та думати про Аргентину. Ми — професіонали і не можемо дозволити собі якийсь ефект радощів. Через два дні вже наступний матч, і нам потрібно вже сконцентруватися, наскільки б важко не було б нам. Хочу наголосити: це все для нашої країни. Поки літають ракети та йде війна, ми не можемо жалітися, що нам важко. Готуємося до наступної гри і лише перемагати.

Чесно кажучи, перший тайм грали лише першим номером, нав’язували свою гру. Але по ходу гру побачили, що треба десь відійти назад. Це теж була правильна тактика. На жаль, червона картка нас похитнула, але ми не зупинилися, трималися до кінця і скористалися [цим моментом].

Пенальті? Якесь прокляття. Але, як бачите, що не робиться краще. Іноді нам треба, щоб хтось у сраку клюнув, щоб ми побігли. Тому таке буває — добре, що так сталося», — сказав Хлань в етері «Суспільне спорт».

«Динамо»: «Ми памʼятаємо!»
28.07.2024, 13:47