Мадрдиський «Атлетіко» на офіційному сайті презентував виїзну форму на сезон 2024/25. Технічним спонсором клубу залишається американський виробник одягу «Nike».
![](/media/posts/2024/07/30/image_6.jpg)
«Наслідуючи приклад першого комплекту, присвяченого завоюванню „золотого дубля“, другий комплект віддає шану богу Нептуну, (пам’ятник) якого ми відвідуємо, коли святкуємо успіхи такого рівня, як у сезоні-1995/1996.
Домінуючим кольором комплекту є блакитний колір моря. На внутрішній стороні коміра надруковано кінчик тризубця Нептуна, цього разу червоного кольору, а також краї щита на грудях. Крім того, рукави та комір прикрашені елегантними червоно-білими вставками, що надає цій формі неповторної індивідуальності», — йдеться у заяві на сайті клубу.
Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости