3-й кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів. «Динамо» — «Рейнджерс» — 1:1. Огляд матчу, статистика

2024-08-06 22:52 Цього тижня відбуваються перші матчі 3-го туру кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів сезону-2024/25. В одному з них ... 3-й кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів. «Динамо» — «Рейнджерс» — 1:1. Огляд матчу, статистика

Цього тижня відбуваються перші матчі 3-го туру кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів сезону-2024/25. В одному з них у вівторок, 6 серпня, зустрічалися київське «Динамо» і шотландський «Рейнджерс». Поєдинок був номінально домашнім для української команди, але через війну проходив у Любліні на стадіоні «Арена Люблін».

Фото — fcdynamo.com

Ліга чемпіонів. 3-й кваліфікаційний раунд. Перший матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна) — «РЕЙНДЖЕРС» (Глазго, Шотландія) — 1:1 (1:0)
Голи: Ярмоленко (37) — Дессерс (90+4)

Попередження: Тавернієр (78), Сауттар (84), Дессерс (90)

«Динамо»: 1.Бущан — 20.Караваєв, 32.Михавко, 4.Попов, 2.Вівчаренко — 6.Бражко, 10.Шапаренко (17.Лонвейк, 69) — 7.Ярмоленко (К) (9.Волошин, 76), 76.Піхальонок (29.Буяльський, 69), 22.Кабаєв (45.Брагару, 76) — 11.Ванат.
Запасні: 35.Нещерет, 51.Моргун, 18.Андрієвський, 21.Супряга, 23.Малиш, 28.Себальйос, 40.Біловар, 44.Дубінчак.

«Рейнджерс»: 1.Батленд, 2.Тавернієр (К), 3.Йилмаз, 5.Сауттар, 8.Баррон (21.Стерлінг, 71), 9.Дессерс, 10.Дьоманде (20.Дауелл, 80), 11.Лоуренс, 23.Райт (22.Жефте, 46), 27.Балогун, 45.Маккозленд (18.Черни, 60).
Запасні: 31.Келлі, 4.Преппер, 17.Матондо, 26.Девіс, 38.Кінг, 47.Фрейзер, 48.Маккіннон, 99.Даніло.

«Динамо» активно розпочало цей матч, і вже на 5-й хвилині після подачі з кутового Бражко отримав хорошу нагоду для нанесення удару з лінії воротарського майданчика, але не зумів підлаштуватися під м’яч і спрямував його вище воріт.

Утім, і «Рейнджерс» не зациклювався на оборонних діях, регулярно турбуючи «Динамо» проникаючими контрвипадами. До реальної гостроти це не призводило, але було зрозуміло, що шотландці чудово знають, за рахунок чого вони можуть досягти успіху.

На 18-й хвилині м’яч опинився в сітці воріт «Рейнджерс», проте гол зараховано не було: Ванат, який зумів зіграти на добиванні після того, як Батленд парирував удар Вівчаренка, перебував в офсайді.

Відповідь «Рейнджерса» була не менш небезпечною — це Маккозленд пробив з 20-ти метрів, і м’яч влучив у штангу воріт «Динамо». Втім, за кілька хвилин Піхальонок пробив приблизно з тієї самої позиції, і Батленд у кидку з великими труднощами перевів гру на кутовий.

Надалі гра проходила у відносно рівній боротьбі. «Динамо» трохи частіше володіло м’ячем, але до явної переваги киян це не призводило. Проте, на 37-й хвилині матчу «біло-сині» зуміли відкрити рахунок: Караваєв чудовим розсікаючим пасом вивів Ваната в праву частину штрафного майданчика «Рейнджерс», той прострілив у воротарський, де Ярмоленко в дотик переправив м’яч у ворота — 1:0. Також не можна не відзначити дальній удар Шапаренка, після якого м’яч пролетів над самою поперечиною, але зрештою, у першому таймі рахунок більше не змінився.

На самому початку другого тайму «Рейнджерс» ледь не зрівняв рахунок — це Дессерс замкнув флангову передачу до штрафного майданчика «Динамо» найнебезпечнішим ударом у дальній кут, проте Бущан у кидку зумів виручити свою команду.

Загалом друга половина зустрічі здебільшого проходила в рівній і доволі запеклій боротьбі: обидві команди наполегливо шукали свої шанси в атаці. Але до реальної гостроти справа не доходила, оскільки і «Динамо», і «Рейнджерс» в обороні діяли досить надійно. Приблизно з 70-ї хвилині шотландці зуміли заволодіти певною перевагою, і в компенсований час другого тайму все-таки зуміли зрівняти рахунок: після флангової передачі у штрафному майданчику «Динамо» упустили Дессерса і той ударом з трьох метрів відправив м’яч у ворота — 1:1.

Матч-відповідь між «Динамо» і «Рейнджерс» відбудеться найближчого вівторка, 13 серпня, в Глазго.

Олександр ПОПОВ

Кращий коментар

andrey02
Андрій Федорович - Эксперт
06.08.2024 22:57
Шовковський своїми замінами втратив перемогу! Для чого було міняти весь трикутник атакуючих гравців??? І випустив кого? Нулячих Буяльського і Лонгвейка? Гра була виграшною! Ми вигравали і грали хорошо!!!