Юнацька першість України. «Карпати U-19» — «Динамо U-19» — 0:2: звіт про матч

2024-08-16 15:43 У п’ятницю, 16-го серпня, команда «Динамо U-19» провела матч 3 туру першості України серед юнацьких команд. ... Юнацька першість України. «Карпати U-19» — «Динамо U-19» — 0:2: звіт про матч

У п’ятницю, 16-го серпня, команда «Динамо U-19» провела матч 3 туру першості України серед юнацьких команд. Підопічні Ігоря Костюка зустрілися із львівськими «Карпатами». Цей матч, як і два попередні, був виїзним для нашої команди й проходив на полі стадіону «СКІФ» у Львові.

Чемпіонат U-19, 3-й тур

«Карпати» — «Динамо» — 0:2 (0:2)

Голи: Герич (12), Саленко (44)

Попередження: Кокодиняк (25), Абрамчук (33), Мельниченко (43), Чеберинчак (45+1) — Саленко (2), Дикий (90+5)

Вилучення: Буренко (90+3).

«Карпати»: 1. Домчак, 37. Копил (К), 2. Киричок (69. Гайдучок, 79), 44. Чеберинчак (33. Тлумак, 46), 3. Кокодиняк (20. Івасій, 46), 19. Мельниченко, 56. Резнік (10. Скороход, 67), 9. Лехів, 60. Абрамчук, 8. Катрич, 7. Сидун (99. Буренко, 67).

«Динамо»: 71. Суркіс (К), 2. Рибак (13. Коробов, 46), 4. Захарченко, 5. Сизонюк (19. Романюк, 78), 15. Дикий, 14. Іщенко, 30. Андрейко (16. Шевченко, 53), 22. Осипенко, 18. Саленко (25. Люсін, 64), 10. Маткевич, 21. Герич (9. Лобко, 64).

Нагадаємо, у першому турі «Карпати» на виїзді зіграли унічию з «Вересом» (2:2), а у другому вдома перемогли «Кривбас» (4:1). «Динамо» ж спочатку на виїзді перемогло «Олександрію» (2:0), а потім зіграло унічию з «Вересом» (1:1).

Динамівці впевнено розпочали матч та з перших хвилин заволоділи ініціативою. Вони почали тиснути на ворота суперника, виконали кутовий та фланговий навіс до штрафного майданчика. Попервах голкіперу та захисникам господарів вдавалося відбиватися. Крім того, після чергового стандартного положення Захарченко головою пробив над поперечиною. Хороші навіси з флангу робив Андрейко, із меж штрафного майданчика у руки воротарю пробив Маткевич. Словом, напруга біля воріт львів’ян поступово зростала і незабаром втілилася у забитий м’яч: Герича чудовим пасом Саленко вивів віч-на-віч із воротарем, і той впевнено реалізував свою нагоду — 0:1.

Скоро «Карпати» мали нагоду відповісти не менш результативно, але Сидун після навісу з глибини поля опинився в офсайді, та й з його ударом головою впорався Суркіс. Через спекотну погоду арбітр матчу у кожному з таймів робив невелику перерву, щоб гравці обох команд могли попити води та освіжитися.

У середині першої половини зустрічі перспективний момент мав Маткевич: він протягнув м’яч, змістився у центр та завдав удару метрів з 14 — захисники львів’ян заблокували. Наприкінці тайму гості провели ще одну гостру атаку лівим флангом за участі Осипенка та Маткевича, але після навісу Дикого на дальню стійку м’яч вилетів за межі поля. Втім, до свистка на перерву динамівці таки досягли свого. Саленко неочікувано для воротаря «Карпат» завдав красивого удару з-за меж штрафного майданчика точно у верхній кут, і Домчак не встиг зреагувати — 0:2. З тим команди й пішли на перерву.

На початку другого тайму гості заробили небезпечний штрафний метрах у 22 від воріт за порушення правил проти Маткевича — Осипенко пробив трохи вище. Незабаром Дикий наважився на дальній удар — теж вийшло вище поперечини. Загалом, атаки динамівців були регулярними, й майже кожна з них несла у собі загрозу. «Карпати» відповідали стандартними положеннями, зокрема, після навісу зі штрафного Тлумак не зміг переграти Суркіса.

Наприкінці зустрічі Люсін міг доводити рахунок до великого, але спрямував м’яч трохи вище воріт. Щодо господарів, найреальніший шанс скоротити відставання у рахунку вони мали зі штрафного метрах у 20 від воріт, але після удару Скорохода у площину воріт Суркіс зумів вибити м’яч на кутовий. Вже у компенсований час «Карпати» залишилися у меншості — червону картку отримав Буренко за фол проти Романюка, а динамівців після удару Скорохода врятувала стійка! Та до фінального свистка рахунок більше не змінювався.

Зазначимо, що свій наступний поєдинок у юнацькій першості «Динамо U-19» проведе вдома: за тиждень, 23 серпня, у рамках 4 туру наша команда прийматиме полтавську «Ворсклу».