Мануель Пеллегріні: «Кривбас» майже не завдав ударів по наших воротах»

2024-08-23 10:13 Головний тренер іспанського «Бетіса» Мануель Пеллегріні прокоментував перемогу своєї команди над криворізьким «Кривбасом» (2:0) у першому ... Мануель Пеллегріні: «Кривбас» майже не завдав ударів по наших воротах»

Головний тренер іспанського «Бетіса» Мануель Пеллегріні прокоментував перемогу своєї команди над криворізьким «Кривбасом» (2:0) у першому матчі плей-офф раунду кваліфікації Ліги конференцій, що відбувся вчора в Кошицях.

Мануель Пеллегріні

«Висновки позитивні, ми здобули перемогу з перевагою у два голи — результат, який дає нам ще більше впевненості в тому, що ми робимо. Можливо, у нас було ще кілька можливостей відзначитися, але сезон тільки почався, і є складнощі. Нам, зокрема, потрібно трохи спокійніше завершувати свої дії в атаці.

Загалом ми показали хорошу гру. „Кривбас“ майже не завдав ударів по наших воротах, а нашому голкіперу так і не довелося по-справжньому вступити в гру. Саме тому, що наша оборона сьогодні була якісною. Ми позбавили суперника простору і вигравали єдиноборства в повітрі.

Мені дуже цінний настрій команди, її бажання домогтися гарного результату. Тепер за 90 хвилин матчу-відповіді нам потрібно забезпечити вихід в основний етап Ліги конференцій. Ми повинні будемо уникнути будь-яких неприємних сюрпризів, а для цього треба думати про свою гру, а не про рахунок першого матчу. Звичайно, перевага у два голи допомагає, але якщо грати, думаючи про це, ти втрачаєш свою якість. Тож удома ми повинні повністю включитися в гру з першої хвилини, не озираючись на те, яка в нас перевага, і намагатися знову перемогти», — наводить слова Пеллегріні Marca.