«Відстань між командами астрономічна», — іспанські ЗМІ про матч «Кривбас» — «Бетіс»

2024-08-23 18:31 Іспанські журналісти не сумніваються, що «Бетіс» вийде в основний раунд Ліги конференцій. Матч із «Кривбасом» вони ... «Відстань між командами астрономічна», — іспанські ЗМІ про матч «Кривбас» — «Бетіс»

Іспанські журналісти не сумніваються, що «Бетіс» вийде в основний раунд Ліги конференцій. Матч із «Кривбасом» вони називають простим для клубу із Севільї, який навіть не грав на 100%. Місцеві ЗМІ впевнені, що «Бетіс» міг забити значно більше голів, але вирішив заощадити сили на майбутні матчі. Вони розкритикували слабку гру «Кривбасу», назвавши рівень українського клубу катастрофічно низьким навіть на рівні «Бетіса», який провів не найкращий свій матч і не дуже прагнув витрачати сили на цю гру.

Diario de Sevilla

«Бетіс» чудово виконав свою роботу», — журналіст сайту Diario de Sevilla вже думає про майбутнє і зазначає, що матч-відповідь з «Кривбасом» тепер перетворюється швидше на просту формальність.

«Зелено-білі» значно перевершували український «Кривбас» у першому матчі раунду плей-оф Ліги конференцій, хоча при цьому обмежилися лише одним забитим голом у кожному з таймів. Але навіть цього виявилося цілком достатньо для того, щоб зробити свою присутність в основному раунді Ліги конференцій практично вирішеною.

У тому першому таймі «Бетіс» не створював відчуття команди, яка сильно хоче перемогти, ні після можливості Фекіра, ні після голу Авілі. Здавалося, що іспанці швидше просто вичікують, коли українці зроблять помилки. Другий тайм вийшов комфортнішим для «Бетіса», особливо після результативного старту Родрі, який подвоїв перевагу. Це було вже близько до одного з тих літніх контрольних матчів, коли сильніший клуб забезпечив собі комфортну перевагу, а слабкіший суперник уже розумів, що не зможе нічого виправити на краще.

Футбол залишається футболом, говорив покійний Вуядін Босков, але відстань між цим «Бетисом» та «Кривбасом» просто астрономічна. Що це означає? «Зелено-білі» виграли настільки легко, що це навіть трохи непристойно. Тепер вони мають опинитися в оновленому основному етапі, який УЄФА розробив для Ліги конференцій. Так сталося тому, що команда Пеллегріно, як і має бути, серйозно поставилася до своєї роботи і перетворила зустріч на стадіоні «Беніто Вільямарін» на формальність».

Mundo Deportivo

«Бетіс» рухається у правильному напрямку», — журналіст видання Mundo Deportivo хвалить іспанський клуб і зазначає, що після такої простої та впевненої перемоги вже ніхто не сумнівається у тому, хто вийде в основний раунд Ліги конференцій.

«Бетіс» вже після першого матчу фактично може вже не думати про плейоф за вихід до Ліги конференцій, обігравши в першому матчі український «Кривбас» з рахунком 2:0 у матчі, зіграному на «Кошиці Арені» у Словаччині. Результат, який дозволяє їм спокійно готуватися до матчу-відповіді наступного четверга на «Беніто Вільямарині». Це особливо важливо через те, що цей поєдинок відбудеться за три дні до візиту до «Реала» на «Сантьяго Бернабеу».

«Бетіс» провів дві рівні половини гри. Авіла відкрив рахунок у першому таймі, а Родрі чудовим голом подвоїв перевагу у другому. Мануель Пеллегріні оновив стартовий склад «Бетиса» і вніс сім замін до складу команди порівняно з тією, що грала на старті минулого четверга проти «Жирони» — вийшли лише Руї Сілва, Льоренте, Перро та Фекір. А український тренер Юрій Вернидуб, який має більш обмежений склад, зробив лише одну заміну порівняно з тією командою, яка виграла в неділю в Українській Прем’єр-лізі.

«Зелено-білі» одразу ж перехопили ініціативу у грі і надовго замкнули українців на своєму полі, а Набіль Фекір незабаром не скористався шикарним шансом на сьомій хвилині після хорошої комбінації на правому фланзі. Але вже за кілька хвилин Авіла виводить «Бетіс» уперед.

Біля воріт Руї Сілви практично не було проблем протягом усього матчу, центральна пара захисників діяла сьогодні надійно. Добра робота Родрі в атаці також допомогла йому забити гол. Після того, як рахунок змінився на 2:0, і за півгодини до кінця гри, Мануель Пеллегріні почав вносити численні зміни, вже думаючи про поєдинок наступної неділі проти «Алавеса», де знову буде багато ротацій у команді, яка фактично забезпечила собі вихід до основного етапу Ліги конференції».

Relevo

«Без особливих надмірностей», — журналіст сайту Relevo відзначає впевнену гру «Бетіса», який спокійно контролював матч, але при цьому все-таки не прагнув витрачати сили на суперника, який був абсолютно безпорадним проти іспанського клубу. І все це відбувалося на тлі солідної ротації від тренера «Бетіса», який дав пограти запасним.

«Бетіс» був і залишається явним фаворитом цього протистояння, але у футболі, особливо в єврокубках, ніколи не знаєш напевно, чого чекати від суперника. На щастя, «Бетіс» зробив саме те, що й мав зробити — переміг. Команда із Севільї не стала витрачати багато сил на суперника, який не представляв їм загрози. Без особливих надмірностей команда Пеллегріні обіграла «Кривбас», показавши впевнену гру. Швидкий гол допоміг іспанцям зняти усі питання та показати українцям, хто фаворит цього протистояння. Матч-відповідь ще попереду, але правда полягає в тому, що рахунок 2:0 у першому матчі дає «Бетісу» комфортну перевагу.

Словом, «Бетіс» провів позитивний матч як в атаці, так і в обороні, але не прагнув розгромити суперника. Гра була настільки легкою, що навіть рахунок 2:0 виглядає вироком для «Кривбасу». А підопічні Пеллегріні вже можуть думати про основний етап Ліги конференцій».