«Бетіс» — «Кривбас» — 3:0. Після матчу. Юрій Вернидуб: «Нічим не поступались супернику в перші 40 хвилин»

2024-08-30 07:01 Головний тренер криворізького «Кривбасу» Юрій Вернидуб прокоментував поразку своєї команди від іспанського «Бетісу» (0:3) в матчі-відповіді ... «Бетіс» — «Кривбас» — 3:0. Після матчу. Юрій Вернидуб: «Нічим не поступались супернику в перші 40 хвилин»

Головний тренер криворізького «Кривбасу» Юрій Вернидуб прокоментував поразку своєї команди від іспанського «Бетісу» (0:3) в матчі-відповіді плей-офф раунду кваліфікації Ліги конференцій, який відбувся вчора на полі суперника української команди. За підсумками двох зустрічей «Кривбас» (0:2, 0:3) вибув з турніру.

Юрій Вернидуб

«Вітаю „Бетіс“ з перемогою та виходом до групового етапу Ліги конференцій. Дуже потужна та непогана команда, має у складі чимало швидких футболістів. Хоча, якщо взяти гру в цілому, то ми нічим не поступались супернику в перші 40 хвилин. Пропустили перший гол, після чого трішки розсипались.

Потім пропустили другий і третій мʼячі за декілька хвилин. Для нас це був удар. Поспілкувались з командою в роздягальні, зробили деякі заміни. Другий тайм зіграли 0:0, перший — програли 0:3. Тому багато коментувати не хочеться.

Для наших хлопців ці матчі — велика школа. Вони побачили, до якого рівня їм треба прагнути. Це класний футбол. Приємна атмосфера: заповнений стадіон, багато вболівальників, які палко підтримують команду, співають пісень. Це неймовірно. Також хочу подякувати за банер, який повісили на стадіоні, український прапор, від жителів Севільї в підтримку України.

Я дуже вам вдячний за підтримку від себе, від команди, від всіх українців. Іспанія підтримує Україну протягом цих трьох важких років. Це дуже приємно. Хочу сказати, що у вашій команді, „Бетісі“, також грав українець — Роман Зозуля. Непоганий форвард, який тут провів багато часу. Також у вас кваліфікований тренер, Мануель Пеллегріні. Бажаю йому також всього найкращого.

На жаль, тільки дві команди будуть в цьому році представляти Україну на груповому етапі єврокубків. Це „Шахтар“ і „Динамо“. Хочу побажати їм вдалого виступу в Європі. Будемо за них вболівати всією Україною», — сказав Вернидуб.