Юнацька першість України. «Динамо U-19» — ЛНЗ U-19 — 10:0: звіт про матч

2024-08-31 17:29 У суботу, 31-го серпня, команда «Динамо U-19» провела матч 5 туру першості України серед юнацьких команд. ... Юнацька першість України. «Динамо U-19» — ЛНЗ U-19 — 10:0: звіт про матч

У суботу, 31-го серпня, команда «Динамо U-19» провела матч 5 туру першості України серед юнацьких команд. Підопічні Ігоря Костюка зустрілися із черкаським ЛНЗ. Як і минулий поєдинок з полтавською «Ворсклою», наша команда провела цей матч вдома, він пройшов на полі НТБ «Динамо» у Конча-Заспі.

Юнацька першість України, 5-й тур

«ДИНАМО U-19»  ЛНЗ U-19 10:0 (7:0)
Голи:
Герич (6, 40, 65), Маткевич (10), Пеікрішвілі (24, 45+1), Саленко (27), Осипенко (36), Лобко (82), Кремчанін (88)

«Динамо»: 71.Суркіс (К), 13.Коробов, 4.Захарченко, 17.Коломієць, 15.Дикий, 22.Осипенко (8.Білий, 46), 6.Пеікрішвілі, 30.Андрейко (7.Кремчанін, 46), 18.Саленко (25.Люсін, 46), 10.Маткевич (20.Редушко, 46), 21.Герич (9.Лобко, 69).

ЛНЗ: 1.Московченко, 3.Нівінський, 5.Станкович (к), 29.Тесля (23.Кальчук, 30; 10.Велігорський, 76), 14.Хамко (17.Бац, 68), 7.Айдаров, 8.Штефанко, 11.Вівденко, 15.Курант, 24.Швець (22.Жилінський, 68), 27.Комарницький (9.Османов, 46).

Зазначимо, що після чотирьох турів динамівці набрали десять очок та перебували на другому місці у турнірній таблиці, а ЛНЗ ще не здобув жодного очка та розмістився на останньому 16 місці.

Динамівці активно розпочали матч та вже на перших хвилинах створили кілька небезпечних моментів біля воріт гостей. Спочатку наші хлопці заробили кутовий, і після подачі до штрафного майданчика головою трохи невлучно пробив Коробов. А незабаром ледь не відзначився Андрейко після навісу Дикого. Надалі напруга біля воріт суперника виникала регулярно. Після ще однієї подачі від кутової позначки у виконанні Маткевича черкасці відбилися, але м’яч підібрали кияни, сфера була доставлена до Герича, і той з меж штрафного майданчика майстерно вразив кут воріт Московченка — 1:0.

Ще через кілька хвилин Маткевич отримав м’яч від партнера, вибіг віч-на-віч із воротарем та впевнено реалізував свою нагоду — 2:0. Уся гра проходила на чужій половині поля, «біло-сині» проводили атаки на будь-який смак, дозволяючи футболістам ЛНЗ лічені рази наближатися до власних воріт.

Довести рахунок до великого міг Пеікрішвілі, але з вигідної позиції пробив трохи неточно. Змусив уболівальників схопитися за голову Герич, який якимось дивом з пари метрів не зміг замкнути флангову передачу Маткевича. Що не вдалося Владиславу, дуже скоро зміг зробити його партнер Пеікрішвілі, якому вдався чудовий дальній удар з-за меж штрафного майданчика — 3:0.

Незабаром четвертий м’яч побував у воротах гостей — Саленко скористався помилкою захисників суперника та чудовим ударом спрямував м’яч точно в ціль — 4:0. Описувати, скільки моментів створила наша команда біля чужих воріт, окрім тих, які вдалося втілити у голи, немає сенсу, адже їх була неймовірна кількість.

Ще в одному з моментів Осипенко завдяки індивідуальній майстерності взяв гру на себе, розібрався із захисниками та з району лівого кута воротарського майданчика хорошим ударом забив п’ятий м’яч. На 40-й хвилині дубль оформив Герич, який скористався хорошою передачею Саленка та свою нагоду не змарнував — 6:0. Нагадаємо, що саме такий результат було зафіксовано у домашній зустрічі «Динамо» з ЛНЗ, яка відбулася у минулому сезоні. Схоже, цього разу кияни прагнули розвити успіх. І вони це зробили у компенсований до першого тайму час, коли можливість для удару знайшов Пеікрішвілі та здорово переграв воротаря — 7:0.

У другому таймі наша команда продовжувала контролювати гру та м’яч і не відходила від володінь черкасців. Ударів по воротах завдавали Люсін, Герич та Коробов, гострі простріли до штрафного майданчика робив Редушко, активно підключався по флангу Кремчанін — словом, шанси відзначитися для динамівців сипалися, наче з рогу достатку. Тож не дивно, що скоро господарі забили знову — автором хет-трика став Герич, який найкраще розібрався у чужому штрафному майданчику та потужним ударом спрямував м’яч у сітку — 8:0.

Одразу після цього «біло-сині» виконали ще два поспіль кутових, але гості відбилися. Чудову прострільну передачу справа робив Кремчанін, але Редушку не вистачило зовсім трохи, щоб у падінні замкнути дальню стійку. Перекидав воротаря хорошим за виконанням ударом Пеікрішвілі, але м’яч перелетів і поперечину. Ще через кілька хвилин Лобко не реалізував вихід віч-на-віч із воротарем. Незадовго до фінального свистка Лобко скористався передачею Коробова, вбіг у вільну зону та легким дотиком переправив м’яч у дальній кут — 9:0. А остаточний рахунок у поєдинку встановив Кремчанін, який був винагороджений за свої старання та відзначився влучним ударом низом.

Вже у компенсований час арбітр призначив пенальті у ворота динамівців, але Суркіс зумів впоратися з ударом Велігорського та парирував м’яч.

Тож у підсумку 10:0 — більш ніж впевнена перемога «біло-синіх».

Зазначимо, що свій наступний поєдинок у юнацькій першості «Динамо U-19» проведе після паузи, пов’язаної з матчами збірних. Підопічні Ігоря Костюка зіграють на виїзді з луганською «Зорею».

31.08.2024, 17:29
Чемпионат Украины Карпаты Ворскла 1 : 1 Закінчився
Александрия Колос 2 : 0 Закінчився
Черноморец Полесье 1 : 4 Закінчився
Верес Левый берег - : - 1 сентября 13:00