Ліга націй-2024/25, 2-й тур. Чехія — Україна — 3:2. Огляд матчу, статистика

2024-09-10 23:41 У вівторок, 10 вересня, збірна України провела свій другий матч у рамках Ліги націй сезону-2024/25. Суперником ... Ліга націй-2024/25, 2-й тур. Чехія — Україна — 3:2. Огляд матчу, статистика

У вівторок, 10 вересня, збірна України провела свій другий матч у рамках Ліги націй сезону-2024/25. Суперником «синьо-жовтих» була збірна Чехії, а сама гра проходила в Празі на стадіоні «Еден Арена».

Фото — УАФ

Ліга націй-2024/25. Дивізіон «В». Група 1. 2-й тур

ЧЕХІЯ — УКРАЇНА — 3:2 (2:1)
Голи: Шульц (21, 45+2), Соучек (80) — Ванат (37), Судаков (84)

Попередження: Крейчі (47), Вітік (48), Черни (54), Соучек (63), Зелени (68) — Судаков (70), Яремчук (82)

Україна: 12.Трубін, 16.Миколенко, 22.Матвієнко (К), 13.Забарний, 19.Тимчик, 6.Степаненко (8.Малиновський, 79), 10.Шапаренко (14.Судаков, 69), 7.Ярмоленко (К) (15.Циганков, 69), 20.Мудрик, 17.Зінченко (21.Пихальонок, 85), 11.Ванат (9.Яремчук, 79).
Запасні: 1.Бущан, 23.Лунін, 2.Конопля, 3.Бондар, 4.Таловеров, 5.Кабаєв, 18.Бражко.

Чехія: 1.Коварж, 6.Вітік, 7.Крейчі, 8.Зелени, 22.Соучек (К), 12.Черв (21.Крал, 89), 5.Цоуфал, 14.Дроти (20.Лінгр, 66), 17.Черни (9.Гложек, 66), 15.Шульц (13.Кушей, 81), 19.Хори (10.Шік, 81).
Запасні: 16.Задражіл, 23.Маркович, 2.Зима, 4.Гранач, 11.Чванчара, 18.Калвах.

Початок матчу пройшов у доволі сумбурній боротьбі, і лише на 17-й хвилині зустрічі виник перший гольовий момент — це Провід замкнув флангову передачу точним ударом сходу метрів із 12-ти, і Трубіну довелося потрудитися, щоб врятувати збірну України від пропущеного гола. Однак через чотири хвилини чехи все ж відкрили рахунок: Черни «обікрав» Шапаренка в правій частині штрафного майданчика українців, пробив по воротах, а Шульц втрутився і з меж воротарського переправив м’яч у сітку — 1:0.

Збірна України, пропустивши, хоч і не відразу, але все ж перевела гру на половину поля збірної Чехії. Довгий час гостроти біля воріт господарів не виникало, проте на 35-й хвилині матчу після подачі з кутового Забарний пробив головою в поперечину. А за дві хвилини українці рахунок зрівняли — це Шапаренко подав зліва точно на Ваната, який чітким ударом головою з лінії воротарського майданчика вразив ціль — 1:1.

Здавалося, саме з таким рахунком завершиться перший тайм, але в компенсований час чехи повернули собі перевагу: подача до штрафного майданчика збірної України призвела до плутанини, в якій спритнішим за всіх виявився той самий Шольц, упевненим ударом метрів із 14-ти відправивши м’яч у нижній кут воріт Трубіна — 2:1.

З перших хвилин другого тайму збірна України заволоділа перевагою і «закрила» чехів на їхній половині поля. Ось тільки до фактичної гостроти це не призводило, не рахуючи неточного удару Ваната з лінії воротарського після подачі зі штрафного. Так, збірна Чехії нахапала цілих п’ять жовтих карток, але толку?

А в підсумку все закінчилося пенальті у ворота збірної України (за гру рукою у виконанні Матвієнка), який чітко реалізував Соучек — 3:1. Однак збірна України досить швидко забила у відповідь — це Судаков на дальній штанзі ударом головою замкнув подачу від Циганкова — 3:2. Але більшого цього вечора «синьо-жовті» домогтися не зуміли, хоча не можна не відзначити потужний удар Судакова метрів із 10-ти, на який зумів зреагувати Коварж.

У паралельному матчі 2-го туру першої групи Дивізіону «В» Грузія обіграла в гостях Албанію — 1:0. Таким чином, турнірне становище команд набуло такого вигляду:

1. Грузія — 6 очок
2. Албанія — 3
3. Чехія — 3
4. Україна − 0.

У наступному турі в цій групі 11 жовтня зіграють: Україна — Грузія, Чехія — Албанія.

Олександр ПОПОВ

Кращий коментар

rayann2
сергей неважнов - Начинающий писатель
10.09.2024 23:49
Замены должны были быть после первого тайма. Много игроков не вошли в игру от слова совсем.Старички явно не тянут. Ну и тренер совершенно не подготовил команду к турниру. Это финиш Реброва....