«Незрозуміло, як можна було пропустити чотири голи після 3:0 на нашу користь», — вінгер «Хоффенхайма»

2024-09-30 09:48 Півзахисник німецького «Хоффенхайма» (найближчого суперника київського «Динамо» в Лізі Європи) Маріус Бюльтер прокоментував провал своєї команди ... «Незрозуміло, як можна було пропустити чотири голи після 3:0 на нашу користь», — вінгер «Хоффенхайма»

Півзахисник німецького «Хоффенхайма» (найближчого суперника київського «Динамо» в Лізі Європи) Маріус Бюльтер прокоментував провал своєї команди у вчорашньому матчі чемпіонату Німеччини з «Вердером» (3:4). Нагадаємо, у цій зустрічі «Хоффенхайм» уже на 12-й хвилині вигравав із рахунком 3:0.

Маріус Бюльтер

«Якщо після дванадцяти хвилин ми ведемо 3:0, то для мене незрозуміло, як можна було потім пропустити чотири голи. Навіть з урахуванням того, що ми грали вдесятьох (на 18-й хвилині червону картку в складі „Хоффенхайм“ отримав Стенлі Нсокі, — прим. ред.).

Так, вилучення поставило хрест на нашому плані на гру, але ми не мали права бути такими пасивними. Наші фланги виглядали просто безпорадно (три з чотирьох голів „Хоффенхайм“ пропустив унаслідок флангових передач, — прим. ред.). У перерві тренер зробив на цьому акцент, але не змогли реалізувати його ввідні», — сказав Бюльтер після матчу з «Вердером».

Нагадаємо, «Динамо» і «Хоффенхайм» зіграють у рамках 2-го туру основного етапу Ліги Європи. Цей матч відбудеться найближчого четверга, 3 жовтня, на полі німецького клубу.