Сімеоне — про 1:1 з «Реалом»: «Ми заслужили нічию»

2024-09-30 22:30 Головний тренер «Атлетіко» Дієго Сімоне поділився своїми емоціями від матчу 8-го туру чемпіонату Іспанії проти «Реалу» ... Сімеоне — про 1:1 з «Реалом»: «Ми заслужили нічию»

Головний тренер «Атлетіко» Дієго Сімоне поділився своїми емоціями від матчу 8-го туру чемпіонату Іспанії проти «Реалу» (1:1).

Дієго Сімеоне

«Це була не та гра, яку ми собі уявляли. У другому таймі ми добре зіграли після того, як „Реал“ забив. Інцидент, який перервав матч, пішов нам на користь — команда вийшла і зіграла інакше. Ми заслужили нічию в грі. де жодна з команд не мала явної переваги в атаці», — цитує Сімеоне AS.

Нагадаємо, що «матрацники» змогли зрівняти рахунок у компенсований час завдяки зусиллям Анхеля Корреа.

30.09.2024, 22:30