Кваліфікація Євро-2025 (U-21), останній тур. Сербія (U-21) — Україна (U-21) — 1:0

2024-10-16 06:57 У вівторок, 15 жовтня, молодіжна збірна України провела свій заключний матч відбіркового циклу Євро-2025 (U-21) — ... Кваліфікація Євро-2025 (U-21), останній тур. Сербія (U-21) — Україна (U-21) — 1:0

У вівторок, 15 жовтня, молодіжна збірна України провела свій заключний матч відбіркового циклу Євро-2025 (U-21) — в гостях, проти «молодіжки» Сербії.

Відбірковий цикл Євро-2025 (U-21). Група «F»

СЕРБІЯ (U-21) — УКРАЇНА (U-21) — 1:0 (1:0)
Гол:
Алексич (21)

Україна (U-21): Нещерет, Роман, Салюк, Мельниченко, Смоляков (Хлань, 72), Рубчинський, Варфоломєєв (Очеретько, 53), Ярмолюк (К) (Федор, 72), Брагару, Краснопір (Квасниця, 53; Горбач, 90), Волошин.

Сербія (U-21): Каличанин, Джурджевич, Миличич, Попович, Лазич (К), Алексич (Крстич, 90+2), Стєпанович, Шливич (Трифунович, 78), Радоєвич (Вукичевич, 90+2), Милошевич (Петкович, 13), Миятович.

Господарі завдали удару в площину вже на 1-й хвилині поєдинку. Пізніше українці відправили м’яч у сітку, але Краснопір зробив це з офсайду, затим Ярмолюк і Варфоломєєв перевірили кіпера суперників. На 21-й хвилині балканці повели в рахунку — Алексич перехопив м’яч перед нашим штрафним, обігрався з партнером і пробив Нещерета. До перерви міг забивати Шливич, але в останній момент його удар накрив Ярмолюк. У нашої команди зі стандарту в площину пробив Волошин.

На початку другого тайму українці затиснули суперників на їхній половині, але забити не зуміли. На 66-й хвилині серби відповіли ударом Шливича у площину. Синьо-жовті також пробивали по воротах, але влучності їм бракувало. Не використав гольовий шанс Квасниця, не влучивши в рамку на добиванні після класного удару Рубчинського. Пізніше кіпер сербів парирував удар Хланя.

У підсумки господарі здобули перемогу — 1:0. Українська збірна фінішувала другою у групі та пробилася на Євро-2025 (U-21) як одна з трьох найкращих команд серед володарів других місць.

Разом з Україною на сьогодні ліцензії для участі у молодіжному чемпіонаті Європи, що проходитиме з 11-го до 28 червня 2025 року, окрім господарки — Словаччини, мають Данія, Англія, Франція, Німеччина, Італія, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Словенія, Іспанія. Ще три учасники визначаться в матчах плей-оф 11—19 листопада. Формування пар стикового етапу заплановане на 17 жовтня. Жеребкування фінального турніру за участі 16 збірних (чотири групи по чотири команди) відбудеться 3 грудня в Братиславі.