Тьяго Мотта: «Штутгарт» був кращим з першої хвилини гри»

2024-10-24 09:59 Головний тренер «Ювентуса» Тьяго Мотта розповів про свої враження після поразки у матчі 3-го туру Ліги ... Тьяго Мотта: «Штутгарт» був кращим з першої хвилини гри»

Головний тренер «Ювентуса» Тьяго Мотта розповів про свої враження після поразки у матчі 3-го туру Ліги чемпіонів проти «Штутгарта» (0:1).

Тьяго Мотта

«Штутгарт», безумовно, заслужив на цю перемогу. Вони були кращими за нас з першої хвилини гри. Ми повинні переварити цю поразку якомога швидше, щоб підготуватися до «Інтера».

Ми не змогли взяти контроль над грою. У першому таймі вони долали наш пресинг за допомогою правого центрального захисника, а коли ви не контролюєте гру, вам буде важко. «Штутгарт» — дуже складна суперник», — цитує Мотту Football Italia.

24.10.2024, 09:59