11-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Шахтар» — 1:1. Огляд матчу, статистика

2024-10-27 19:52 Цього вікенду відбулися матчі 11-го туру чемпіонату України сезону-2024/25. В одному з них у неділю, 27 ... 11-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Шахтар» — 1:1. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбулися матчі 11-го туру чемпіонату України сезону-2024/25. В одному з них у неділю, 27 жовтня, зустрічалися київське «Динамо» і донецький «Шахтар». Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Фото — Оксана Васильєва

Чемпіонат України. 11-й тур

«ДИНАМО» (Київ) — «ШАХТАР» (Донецьк) — 1:1 (0:0)
Голи: Бондаренко (48) — Караваєв (87)

Попередження: Андрієвський (62) — Зубков (39), Педро Енріке (58)
Вилучення: Криськів (60, небезпечна гра)

«Динамо»: 1.Бущан — 24.Тимчик (20.Караваєв, 84), 4.Попов (40.Біловар, 17), 32.Михавко, 44.Дубінчак — 6.Бражко, 18.Андрієвський (39.Герреро, 65) — 45.Брагару (9.Волошин, 46), 29.Буяльський (К), 22.Кабаєв — 11.Ванат.
Запасні: 35.Нещерет, 51.Моргун, 2.Вівчаренко, 3.Дячук, 10.Шапаренко, 15.Рубчинський, 23.Малиш, 91.Михайленко.

«Шахтар»: 31.Різник, 5.Бондар, 7.Егіналду (4.Франьїч, 89), 8.Криськів, 10.Судаков (30.Марлон, 89), 11.Зубков (38.Педріньо, 67), 13.Педро Енріке, 14.Сікан (2.Траоре, 77), 21.Бондаренко (6.Степаненко, 67), 22.Матвієнко (К), 26.Конопля.
Запасні: 72.Фесюн, 9.Швед, 16.Азаров, 17.Тобіас, 18.Грам, 37.Кевін, 39.Невертон.

Першими можливість відзначитися в цьому матчі мали гості: на 6-й хвилині зустрічі «Динамо» провалилося в центрі, Зубков вийшов на оперативний простір перед штрафним майданчиком, але пробивав уже за активних перешкод з боку Попова і Дубінчака, тож удар вийшов не особливо проблемним для Бущана, і той спокійно спіймав м’яч у руки. А за дві хвилини все той же Зубков пробив метрів з 20-ти, і м’яч влучив у поперечину воріт киян. «Динамо» на все це відповіло дальнім ударом Бражка, однак він виявився неточним.

Надалі «Шахтар» володів перевагою, і це вилилося ще у два небезпечні моменти. В обох випадках головою з меж штрафного майданчика «Динамо» пробивав Сікан. І якщо перший удар вийшов доволі неточним, то після другого м’яч пролетів у лічених сантиметрах біля штанги. Була одна непогана нагода і в киян: на завершальній стадії атаки своєї команди Буяльський отримав нагоду для підготовленого удару з лівої частини штрафного майданчика, але динамівський капітан вирішив виконати навісну передачу на дальню штангу, яку було перехоплено. У підсумку, перший тайм так і завершився з нулями на табло.

А ось відразу після перерви рахунок було відкрито. Після подачі «Шахтарем» кутового з лівого флангу Егіналду завдав удару головою метрів із 8-ми, Бущан зумів зреагувати, але м’яч опинився в Бондаренка просто у воротарському майданчику, і той результативно зіграв на добиванні — 0:1.

«Динамо» могло відновити рівновагу вже за чотири хвилини, однак змарнувало чудову нагоду для цього: Дубінчак виконав флангову передачу на ближню стійку, там Волошин без жодних перешкод пробивав із п’яти метрів, але примудрився спрямувати м’яч набагато вище воріт. Потім Дубінчак завдав гарматного удару з лінії штрафного майданчика — цього разу м’яч ледь не чиркнув об штангу.

Ну а на 58-й хвилині «Динамо» отримало чисельну перевагу: Криськів стрибнув ззаду в ноги Біловару й абсолютно заслужено побачив перед собою червону картку. Однак наступний гольовий момент створили якраз «гірники» — це Конопля пробив з правого краю штрафного майданчика, Бущан опинився відіграний, і свою команду виручив Біловар, вибивши м’яч із лінії воріт. «Динамо» на це відповіло дальнім гарматним ударом Бражка, після якого м’яч пролетів над поперечиною.

Кінцівка матчу пройшла на половині поля «Шахтаря». Гольових моментів у динамівців у цьому відрізку, по суті, не було, але незадовго до фінального свистка підопічні Шовковського все ж таки домоглися свого: на 87-й хвилині матчу Дубінчак подав зліва на дальню стійку, де Караваєв ударом сходу відправив м’яч у сітку — 1:1.

Після цього результату «Динамо» втратило одноосібне лідерство в турнірній таблиці чемпіонату України, і тепер ділить перше і друге місце з «Олександрією», випереджаючи «Полісся», що йде третім, на чотири очки.

У наступному турі на «Динамо» чекає домашній матч з «Інгульцем» із Петрового. Ця зустріч відбудеться найближчої неділі, 3 листопада, у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського (початок — о 18:00). А до цього, найближчої середи, 30 жовтня, динамівці проведуть у Полтаві поєдинок 1/8 фіналу Кубка України з місцевою «Ворсклою».

Олександр ПОПОВ зі стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського

Кращий коментар

auto-randy
Randy ! - Наставник
27.10.2024 20:21
У команды абсолютно отсутствует психология победителя. Только после удаления и с пониманием того что шахта концентрируется только на защите, в последние 10 минут мы побежали забивать. Хорошо, что смогли сравнять. Но выглядим мы слабенько(