Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
auto-evil-man
Имя:
Evil Man
Статус:
Читатель (30 комментариев)
Зарегистрирован:
06.07.2022 13:39
Карма:
126
Топ-10 блогеров:
Нет
 • Достижения:
  • Прокомментировал новость → Андрей Ярмоленко: «Не слышал, чтобы наши воины говорили, что им тяжело или как они устали. Мы тоже не имеем права»

   Тут ні додати, ні відняти ... Єдине, що хочу зауважити, так це те, що а звідки візьмуться такі хороші, професійні журналісти, коли порівнювати футбол із військовою справою вже стало таким собі певним трендом серед багатьох журналюг. От наприклад придурок Лінник напередодні матчу в Лісабоні додумався порівняти відсутність Сидорчука з проблемами логістики в ЗСУ.

   А ще сумніше те, що є ті, на фоні котрих квадратна голова Ярмоли - просто взірець адекватності та гострого розуму. Це я про динамівців, та зокрема їхнього ГТ Луческу, який скиглив, що футболістам важко від постійних перельотів та розлуки їз сім'ями. Крапка. Занавіс.

   23.09.2022, 11:41
  • 10.09.2022, 11:09
  • 10.09.2022, 11:07
  • Прокомментировал пост → Орлы - они такие... или Привет, "Динамо", я - "Бенфика".

   Нууу от... "Привет Лейпциг, я - Шахтер" , або як пояснити всім тутешнім, шо те, що Динамо проти Бенфіки показали це повна лажа, яка не має виправдань ... Це звісно, скоріш за все, РАЗОВА така акція від гірників (я маю на увазі сам рахунок) Та важливо інше, що можна і за ТАКИХ обставин, з ТАКИМИ суперниками та все ж ГРАТИ у футбол !!!

   06.09.2022, 23:51
  • Прокомментировал пост → 1. Кино и немцы...

   Разве я мог тогда, оппонируя в студии "московскому гостю", подумать о том, что передо мной враг Украины!?

   *****************************************
   Вітаю Вас, "майстер спортивної журналістики" та "корифей архівних світлин" !!! Вітаю Вас із тим, що вже НАРЕШТІ і до ВАС почало до ходити очевидне... Хоч і "заднім числом" ))))
   А тепер серйозно, без зайвої іронії та сарказму !!!
   А чому Ви за говорили про це АЖ цього "військового літа 2022-го року" ? Ні, я не хочу Вас в чомусь звинуватити чи образити, а лише запитати і отримати максимально чесну та щиру відповідь.... Загалом переосмислювати певні речі з плином часу, це - нормально. Але також має вагу і те, ЯК ми це робимо ( переосмислюємо ). НЕВЖЕ, оці рядки прийшли до Вашої голови, лише після того, як 24-го лютого полетіли ракети ? Я розумію, що можливо 2012-го Ви не бачили ворога, а після 2014-го ???
   Ну Ви ЖУРНАЛІСТ !!! Інформація то ваше ВСЕ. Тим паче, що цей персонаж, в якому Ви нарешті побачили ВОРОГА, написав чимало дуже цікавих книг !!! Ви ж, Деві, так любите книги. Писати книги, читати книги, РОЗПОВІДАТИ про книги, в своїх блогах в тому числі.... От приміром один з ранніх опусів Дмитра Куликова "Русский урок истории". Опус такого рівня, що перших пару глав досить зрозуміти, що людина ( як і інші співавтори книги) просто повний НЕАДЕКВАТ, просякнутий ідеями "русского" імперіалізму, самодержавства, ідеями особливого месіанського історичного призначення росіян, шовінізмом .... Вам, Деві Аркадійович, як журналістові, не спадало на думку поцікавитися, персонажем, з яким Ви мали справу? Пошукати, почитати ... Це ж ВАША РОБОТА ... Ні ? І чому аж зараз до Вас дойшло ? І яким саме чином ?

   31.08.2022, 11:03
  • Прокомментировал новость → Игорь Добровольский рассказал, что погубило российских футболистов

   Що зіпсувало російських футболістів? А що зіпсувало російських громадян, всі 140 мільйонів? Про це герой публікації не хоче розповісти, саме в той час коли ЙОГО країна вбиває Українців, нищить Українські міста та села??? І що найпечальніше: було би добре, як би це пояснили, в першу чергу, АВТОРАМ, цієї публікації на сайті...
   НАВІЩО ЦЕ ТУТ ВЗАГАЛІ???
   Може іще будемо постити тут новини з чемпіонату країни-агресора ???
   Чи може одразу онлайн-трансляції ?

   30.08.2022, 22:31
  • Прокомментировал новость → Ласина Траоре: «Хочу поблагодарить другие клубы за то, что проявляли интерес ко мне. Я хочу играть за «Шахтер»

   Чуєш, дядьку, а ти у нас расист виходить? Чи для тебе всі легіонери - мавпи? То з Динамо в такому разі також зоопарк повтікав? Мені от просто незрозуміла одна річ: ЯК, ну от ЯК в 21-му столітті житель країни, яка потерпає від війни самих справжніх ФАШИСТІВ(рашистів), може проявляти отакий відвертий РАСИЗМ ? Ви можете не любити Шахтар, ви можете недолюблювати навіть конкретно цього футболіста .... Але те, що ви виригнули тут, не має жодного стосунку до цього...це -расизм !!! ЯК ви докотилися до цього?

   30.08.2022, 22:12
  • 30.08.2022, 13:28
  • Прокомментировал новость → Игорь Суркис: «Наша группа в Лиге Европы ничем не уступает Лиге чемпионов»

   Така діалектика навіть стосовного самого життя не є допустимою... Інакше можна скотитися до, позбавленого будь-якого
   сенсу, існування заради самого факту існування ... Без всілякого змістовного наповнення цього процесу :-(((

   27.08.2022, 04:57
  • Прокомментировал новость → Игорь Суркис: «Наша группа в Лиге Европы ничем не уступает Лиге чемпионов»

   Ага... Читав. І ще, уявіть собі, ВАШ комент також прочитав. І власне моя відповідь стосується ВАС ОБОХ. І про 20 років, це власне НАЙДОРЕЧНІШЕ, що тут можна сказати,беручи до уваги, ВАМИ ж згаданий КОНТЕКСТ ! Скільканадцять років ми вже РОЗВИВАЄМО та будуємо команду, клуб на "своїх пацанах" ? Скільки років уже по 20-колу кожен новий сезон цієї Суркісіади ми тут сперечаємося: купувати чи вирощувати ? А ми щось путнє виростили за цей час? І це дає підстави вважати, що щось путнє ну вже ЗВРАЗ, ну от НАРЕШТІ буде вирощене? А навіть коли і були гроші на хороші трансфери... Скільки реально класних футболістів усі ці суркісівські серця, перепрошую але реально просрали, не знаючи ШО В ДІДЬКА з ними взагалі робити? Або коли ж ті самі суркісівські серця викидали ЧИМАЛІ гроші на "некачественных легов" , які горіли потім в ЄК і по 3:0, і по 4:0, і по скільки Вам іще завгодно ?
   Тому давайте без "хріна" ,будь-ласка, та по суті : до чого взагалі ця балаканина, з палицею у двох кінцях, на кожному з яких уже на протязі останніх 20 років так КОНТЕКСТУАЛЬНО звисає відверто смердюче ГЕ ((((
   Я розумію, що такий стан речей Вас засмучує і бентежить, тим паче під час війни... І я бачу кому і на ЩО САМЕ :(( Ви відповіли ... Залиште задоволення розмазувати гімно на тій палиці тим недоумкам, які це справді полюбляють. І без Вас впораються !!! :-)))))
   Щасти Вам

   27.08.2022, 04:48
  • Прокомментировал новость → Игорь Суркис: «Наша группа в Лиге Европы ничем не уступает Лиге чемпионов»

   Та вже 20 з гаком років імс тіко те і робить, що розвиває (((

   26.08.2022, 23:25
  • Прокомментировал новость → Игорь Суркис: «Наша группа в Лиге Европы ничем не уступает Лиге чемпионов»

   Ага.... Ну стратегічне мислення (с) на висоті. Браво! Дуже тонко, і дуже сумно це все. Президент сам визнав, що шансів нема. Сам собі підготував плацдарм для майбутніх відмазок. І вже не вперше, і не вдруге, ба навіть не вдесяте (((((

   26.08.2022, 23:22
  • Прокомментировал новость → Игорь Суркис: «Наша группа в Лиге Европы ничем не уступает Лиге чемпионов»

   Ну а раз чемпіонат у нас - мало не PL значить треба ГРАТИ !!! Значить потрібно не просто грати, а й переконати широкі маси в тому, що нам КОНЧЕ необхідна сама така ГРА, від тих хто грати НЕ ВМІЄ. Возвівше це переконання мало не до рівня того, що це в національних інтересах, при чому дуже делікатно змовчавши про серпень17-го та Маріуполь ... Одні скромно змовчали, інші - скромно не запитали ! Так що віримо в силу переконань, адже, як хтось із мудрих колись говорив, що найщирішою людина є саме у своїх помилках. От і маємо потужний чемпіонат, грізних суперників... Яким і програти, як відомо, не соромно, головне що під ПРАВИЛЬНИМ ЛОЗУНГОМ !!!!

   26.08.2022, 23:16
  • 26.08.2022, 14:49
  • 26.08.2022, 13:11
  • 26.08.2022, 01:16
  • 25.08.2022, 19:43
  • 24.08.2022, 21:40
  • 24.08.2022, 18:09
  • 24.08.2022, 18:09
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть