Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
auto-vladimir-fulano
Имя:
владимир фулано Фулано
Статус:
Начинающий писатель (192 комментария)
Любимые клубы:
Динамо Киев, Реал Мадрид
Зарегистрирован:
01.04.2018 19:14
Карма:
545
О себе:
Болельщик Динамо Киев с 1956 г., киевлянин, пенсионер
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • 04.07.2021, 14:55
  • Прокомментировал пост → Почему Беседин не кричал ?

   Слід брати до уваги одну річ, больовий синдром. Кожен має своє відчуття болю, в одних він високий, у інших він низький і тому вони менш відчувають біль. У Динамо, наприклад, самий високий больовий синдром у Буяльського, тому він завжди кричить і качається на траві. Це просто фізіологія і не треба на усіх вішати ярлики симулянтів, хоча є також багато прикладів, коли деякі гравці цим користуються. В Україні багато суддів ніколи не грали у серйозний футбол, тому крик сприймають як ознаку явного порушення. Приклад, Мозуль. В Англії такого просто не буває.

   01.07.2021, 18:34
  • Прокомментировал новость → Агент Артема Довбика: «С утра уже звонили»

   Впевнений, що агент бреше. Але зараз я рекомендував би Довбику якомога швидше написати заяву про перехід у Динамо. Доки там Луческу, молодь отримає величезний досвід тільки від спілкування із справжнім тренером, а також шанс заграти у великій команді. Це не шахта, де гроблять українських гравців. А їхати зараз за кордон без досвіду і знання іноземної мови - це шлях у нікуди.

   30.06.2021, 21:43
  • Прокомментировал пост → Вялая метка

   Абсолютно верно. Шевченко свою работу сделал: заставил изменить календарь, нагрузил игроков так, что они света божьего не видели. Примеры: Миколенко и Караваев. У настоящего тренера они всегда самые активные на поле. У тренера по блату - мы сами все видели. Подготовка команды завалена главным тренером и только он виноват во вчерашнем позоре. Вспомните как было раньше: динамовцы в сборной играли лучше чем в клубе (когда возвращались к физкультурникам). Сейчас все наоборот: в клубе нормальный тренер и игроки играют хорошо, а в сборной тренер по блату - такая и игра.

   22.06.2021, 12:54
  • Прокомментировал новость → Украина — Австрия — 0:1. Послематчевая пресс-конференция. Шевченко: «Мы даже не были в игре»

   Особливо дивно читати Голденбоя № 2 (Зінченка). В усіх іграх був одним з найгірших, а вказівки усім надає. Вчора почав підбадьорювати усіх, а сам безглуздо втратиі м'яч і навіть не повернувся, щоб допомогти захисту. Усі претензії - тільки для самого себе! А тут ще й великий тренер, який так завантажив гравців, що вони ледь пересувалися по полю. Ганьба йому те павелку!!!

   22.06.2021, 11:33
  • Прокомментировал новость → Украина — Австрия — 0:1. Послематчевая пресс-конференция. Шевченко: «Мы даже не были в игре»

   Очень тонко подмечено. Раньше мы всегда отмечали, что динамовцы в сборной играют лучше чем в клубе. Что поменялось? В клуб пришел настоящий тренер, а в сборную физкультурник по блату.

   22.06.2021, 11:24
  • Прокомментировал новость → Украина — Австрия — 0:1. Послематчевая пресс-конференция. Шевченко: «Мы даже не были в игре»

   Головна проблема футболу в Україні зовсім не гравці. Головна проблема нашого футболу полягає виключно у бездарному керівництві нашим футболом з усіма наслідками: призначення головним тренером, людини, яка не має жодної уяви про тренерську роботу, вакханалія з суддівством, казнокрадство, кумівство тощо (усе не перерахуєш). Замість підготовки молодих футболістів витягля дурну ідею про розвиток жіночого футболу. Усе робиться тільки для ахметівської команди. Впевнений, що зараз вже готовиться новий список натуралізації для того, щоб обійти положення про ліміт іноземців. Кожен може навести свої приклади, але нашим можновладцям усе до сраки. Замість того, щоб посадити злочинця за грати, він дає хабаря президенту країни у вигляді розвитку футболу у Кривому розі. Ганьба. Та ще й найшли другого голдбоя, який повністю завалив гру в усіх матчах, але пнеться повчати інших. Хай краще б подивився на самого себе. Тьфу!!!

   22.06.2021, 11:15
  • Прокомментировал новость → Александр Зинченко: «Многие будут говорить о каких-то физических кондициях…»

   Очередной бред великого и незаменимого. Прежде всего, команда должна иметь тренера, а не устроенного по блату недоучку. Нужно иметь хоть что-то в голове, чтобы дать отдохнуть футболистам после тяжелого сезона. Это касается, в первую очередь, игроков Динамо, которые выиграли все и выложились по полной. Но у них был Тренер, а не принятый по блату Шевченко. Откуда взяться знаниям при полнейшем отсутствии тренерского опыта. А что делал в команде Шовковский? Кого он когда-нибудь тренировал? Весь этот бардак будет продолжаться до тех пор, пока украинским футболом будет руководить креатура ахметки - вор и казнокрад павелко.

   21.06.2021, 23:06
  • Прокомментировал новость → Андрей Шевченко: «Команде просто не хватало физических сил»

   З таким чудовим і досвідченим тренером усе було ясно. З першого матчу було видно, що Шевченко просто загнав команду. Результат усе підтвердив. Треба мати совість і визнати, що це провина усього тренерського штабу у передусім самого Шевченка.

   21.06.2021, 21:58
  • Прокомментировал пост → Немного поостыв…

   Повністю згоден. Мене дуже дивує взагалі ситуація у пресі і навіть у деяких фахівців стосовно Зінченка і Малиновського. Це - непогані футболісти (не більше, ніж їм і нам цього б хотілося), які попали у команди, де майже усі гравці (та їх тренери) розуміють футбол, тому іх вади (яких більше ніж досить) не так помітні як у нашій збірній, але вони обидва вже вважають себе супер гравцями і таким чином поводяться на полі. Миколенко - багато з чим згоден, але тут треба бачити чи фізично він підготовлений так як треба. Підготовчий період у збірній проходив під великими навантаженнями, але у чемпіонаті України їх вочевидь мали тільки київські динамівці. Вважаю, що тренерський штаб перегрузив гравців (не слід забувати, що наша збірна увесь матч грала у меншості: Марлос абсолютно нічого не зробив, а Зінченко і Маліновський грали не більше ніж на 60 % своїх можливостей). Стосовно тренера не знаю, що й казати. Склалося враження, що він заздалегідь не планував набирати очки у цій грі. Маючи такий величезний досвід гравця і не зробити заміни у кінці матчу навіть для того, щоб потягнути час, це взагалі не підлягає жодному поясненню. З огляду на вищезазначене, я не маю впевненості щодо успіхів у подальших іграх нашої збірної, хоча дуже бажаю їй тільки перемоги у матчах, що залишилися.

   15.06.2021, 09:29
  • 07.06.2021, 21:34
  • Прокомментировал пост → «Лет ми спик фром май харт»

   В усьому скрізь так званий президент УАФ раз за разом підтвержує, "ЩО ІХ БІН ТУПОЙ, ІХ БІН ЦВАЙ ТУПОЙ та ще й нечистий на руку".

   01.06.2021, 17:16
  • Прокомментировал пост → Окей, бумера!

   Повніший "бред оф сив кобил". Виходить, що якби футболісти протестували, то щось би змінилося в Україні. І яке відношення вони мали до МВС і КДБ. У ті часи 95 % не знали хто такий Стус, а зараз, на превеликий жаль, про нього не чули і нічого не знають більш ніж 50 % українців. Придумати таке могла тільки людина, яка немає нічого в голові.

   15.05.2021, 15:53
  • Прокомментировал новость → «Колос» — «Динамо» — 0:3. Послематчевая пресс-конференция. Луческу: «Показали чемпионскую игру»

   Молодці. З'явився справжній Тренер і відразу маємо результат. Під орудою Луческу навіть Гармаш знову став гравцем, яким він і повинен бути. Ось яким важливим є ставлення тренера до гравців. Чекаємо на кубок, але з тривогою: поставили донецьких суддів, а Катерина сидітиме у ВАР. Сьогодні також суддя дозволяв кістколомам з Колосу робити що завгодно. Спасибі Динамо, Луческу і навіть Суркісам.

   09.05.2021, 17:56
  • 22.04.2021, 20:37
  • Прокомментировал новость → Виктор Грачев: «Если «Динамо» проиграет «Шахтеру», это будет мнимое чемпионство»

   Кроти вже почали готуватися до програшу чемпіонату. І відразу виникла шавка удаваного гравця і нікчемного коментатора. Шахта - це ганьба усього українського футболу, до якого вона не має жодного відношення, бо там виходять на поле 8 бразил. Яка це українська команда? Та ще за допомогою ахметки та павелки роблять усе можливе і неможливе для того, щоб наше Динамо не стало чемпіоном. Сволоти продажні.

   16.04.2021, 15:40
  • Прокомментировал новость → Отбор ЧМ-2022. Украина — Казахстан — 1:1. Обзор матча, статистика

   Нема чого хвилюватися. Зараз головний тренер скаже, що грали відмінно, а суддя не поставив пенальті. Не вірю в те, що у нього вистачить совісті визнати свої помилки. Той, хто породичався з павелкою не знає, що таке совість. Побачимо, може я й помиляюсь. Вже не так довго чекати прес-конференцію. Мені здається, що у тренерському штабі, тобто у головного тренера, щось з головою. Для бразильських інвалідів і голдбоя місце у зборній є, а Буяльський непотрібен, Зубков грав у двох іграх, мав моменти і жодного разу не влучив, а Кравець забиває у Туреччині майже у кожному матчі, але він для Шевченка старий, на відміну від аморалеса і повзаючого по полю Марлоса. Отакі справи. Маємо шо маємо.

   01.04.2021, 00:14
  • Прокомментировал новость → Отбор ЧМ-2022. Украина — Финляндия — 1:1. Обзор матча, статистика

   Як на мене, це була цілеспрямована акція ахметки-павелки-шевченка, щоб поставити киян з Казахстаном і виснажити їх перед грою з Олександрією.
   Мені здається, що хтось вже почав порівнювати Шевченка з Лобановським? Це все одно, що порівнювати комаху із слоном. Провина повністю на тренерському штабі, тобто на Шевченко і цьому ублюдку павелко. Ганьба.

   28.03.2021, 23:49
  • Прокомментировал пост → Сборная алкоголиков по футболу. Полузащита

   Тройка Михайлов-Петров-Харламов

   14.02.2021, 20:57
  • Прокомментировал пост → Сборная алкоголиков по футболу. Полузащита

   Воронін

   14.02.2021, 20:51
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть