Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Не шукайте логіки у рішеннях прем'єр-ліги

2017-05-30 12:34 За календарем, який кілька разів поміняли під час турніру, поточний чемпіонат України з футболу завершується завтра. ... Не шукайте логіки у рішеннях прем'єр-ліги

За календарем, який кілька разів поміняли під час турніру, поточний чемпіонат України з футболу завершується завтра. Насправді ж чемпіонат ще не розпочинався. Поясню чому. Кожен футбольний чемпіонат не лише виявляє переможців і призерів, а й визначає, хто має залишити турнір, посівши останні місця, а хто прийде їм на заміну. Дуже часто боротьба за те, аби залишитися у лізі і не вилетіти з неї, буває не менш драматичною та інтригуючою, ніж суперечка за титул чемпіона. Із чемпіоном ніби визначилися достроково. А з іншими?

Микола Несенюк

Наводжу цитату з порядку денного загальних зборів прем’єр-ліги, запланованих на 2 червня: «Пункт ІІІ. Про склад учасників УПЛ на сезон 2017/18». Мені здавалося, що це питання вже вирішилося на футбольному полі і, згідно з чинним регламентом, із вищої ліги вибувають дві останні команди. Їм на зміну приходять дві перші команди із першої ліги. Що тут обговорювати?

Тому й кажу, що чемпіонат України з футболу насправді пройде не на стадіонах, нехай і практично без глядачів, а в закритому конференц-залі столичного готелю «Хайятт», де мають відбутися вищезгадані збори. Здоровий глузд підказує, що згаданого «пункту ІІІ» у порядку денному взагалі бути не повинно — навіщо обговорювати те, що всі бачать у турнірних таблицях? Так воно було б, якби у нас був справжній футбольний чемпіонат, де все відомо ще до початку турніру. Зокрема, і кількість знятих із команди чи команд турнірних очок, що хоч не часто, але трапляється.

У нас же може статися так, що саме на цих зборах може виявитися, що з тієї чи іншої команди зняли ще якісь бали, а тим чи іншим — повернули. А ще є так звана «атестація», проходження якої клубами настільки заплутане, що без пляшки не розберешся. А головне — ніхто й не думає керуватися регламентом, затвердженим такими ж зборами торік. Як вирішать — так і буде. І не шукайте логіки у майбутніх рішеннях зборів прем’єр-ліги. Тому що саме вони і будуть насправді футбольним чемпіонатом України. А у футболі логіки, як відомо, немає, ніколи не було і бути не може.

Микола НЕСЕНЮК

Чемпионат Украины, 18-й тур, результаты воскресенья: «Динамо» уходит на перерыв вторым

30.05.2017, 12:34

Еще на эту тему

Самое интересное:

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть